~ Миколаївський регіональний
центр підвищення кваліфікації ~


МРЦПК » Архів новин » «Інклюзивність як умова розвитку толерантності суспільства»
«Інклюзивність як умова розвитку толерантності суспільства»
Додати до закладок | 27-08-2021, 14:43

 

  26 серпня п.р. Миколаївським регіональним центром підвищення кваліфікації з використанням програмного додатка зум було розпочато навчання за спеціальною короткостроковою програмою «Інклюзивність як умова розвитку толерантності суспільства» за участю державних службовців категорій "Б” та "В”, посадових осіб місцевого самоврядування IV-VII категорії посад, депутатів місцевих рад.

  У відкритті навчання взяв участь директор Миколаївського регіонального центру підвищення кваліфікації – Дмитро ДИБЧЕНКО.

  Мета зазначеного заходу - набуття учасниками професійного навчання уміння дотримуватись стандартів етичної поведінки при роботі з особливою категорією населення – особами з інвалідністю. Формування толерантних навичок особистості, яка визнає загальнолюдські та національні цінності й керується морально-етичними стандартами та почуттям відповідальності у власній поведінці. Розвиток політичної, правової, економічної, соціальної, культурної, грамотності публічних службовців у питаннях пов’язаних з інклюзією в Україні.

  Заняття проводить кандидат політичних наук, голова Миколаївської обласної організації Всеукраїнської організації "Союз осіб з інвалідністю України”, позаштатний викладач центру – Ольга СТЕПАНЕНКО.


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.
(0512)
47 41 87