~ Миколаївський регіональний
центр підвищення кваліфікації ~


МРЦПК » Архів новин » «Актуальні питання реалізації законодавства про державну службу»
«Актуальні питання реалізації законодавства про державну службу»
Додати до закладок | 31-08-2021, 14:44

 

  30 серпня п.р. Миколаївським регіональним центром підвищення кваліфікації з використанням програмного додатка зум було розпочато навчання за спеціальною короткостроковою програмою «Актуальні питання реалізації законодавства про державну службу» за участю державних службовців категорії «Б» апарату та структурних підрозділів облдержадміністрації,  райдержадміністрацій.

  У відкритті навчання взяли участь директор Миколаївського регіонального центру підвищення кваліфікації – Дмитро ДИБЧЕНКО та заступник начальника Міжрегіонального управління Національного агентства України з питань державної служби в Одеській, Миколаївській, Херсонській областях, Автономній Республіці Крим та м.Севастополь – Ольга КАЛЬЧЕНКО.

  Під час освітнього заходу були обговорені питання щодо дотримання норм чинного законодавства України про державну службу в умовах проведення реформування державної служби; змін до оголошення та проведення конкурсів в умовах карантину; формування посадових інструкцій державних службовців після реорганізації органу; оцінки службової діяльності державних службовців; нарахування  кредитів ЄКТС; призначення персоналу за новими умовами.

  Заняття проводять фахівці Міжрегіонального управління Національного агентства України з питань державної служби в Одеській, Миколаївській, Херсонській областях, Автономній Республіці Крим та м.Севастополь.


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.
(0512)
47 41 87