~ Миколаївський регіональний
центр підвищення кваліфікації ~


МРЦПК » Архів новин » «Правові аспекти запобігання проявам корупції на публічній службі»
«Правові аспекти запобігання проявам корупції на публічній службі»
Додати до закладок | 15-09-2021, 10:30

 

  14 вересня п.р. Миколаївським регіональним центром підвищення кваліфікації з використанням програмного додатка зум було розпочато навчання за загальною короткостроковою програмою «Правові аспекти запобігання проявам корупції на публічній службі» за участю державних службовців територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади.

  У відкритті навчання взяв участь директор Миколаївського регіонального центру підвищення кваліфікації – Дмитро ДИБЧЕНКО.

  Під час навчання зі слухачами були обговорені питання щодо основних форм корупції та причини їх виникнення в Україні; сучасного антикорупційного законодавства України; застосування вимог, заборон та обмежень Закону України «Про запобігання корупції» в діяльності публічного службовця; запобігання, виявлення та врегулювання конфлікту інтересів; інституту викривачів; корупційних ризиків в діяльності публічних службовців; відповідальності за вчинення корупційних дій.

  Заняття зі слухачами провели викладачі Чорноморського національного університету імені Петра Могили.


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.
(0512)
47 41 87