~ Миколаївський регіональний
центр підвищення кваліфікації ~


МРЦПК » Архів новин » «Діяльність старости в територіальній громаді»
«Діяльність старости в територіальній громаді»
Додати до закладок | 23-11-2021, 16:27
  22 листопада п.р. Миколаївським регіональним центром підвищення кваліфікації з використанням програмного додатка зум було розпочато навчання за спеціальною короткостроковою програмою «Діяльність старости в територіальній громаді» за участю старост в територіальних громадах Миколаївської області.
  У відкритті навчання взяв участь директор Миколаївського регіонального центру підвищення кваліфікації – Дмитро ДИБЧЕНКО.
  Мета зазначеного заходу - підвищення професійності в діяльності старост в територіальних громадах, покращення ефективності у представництві та відстоюванні інтересів мешканців свого старостинського округу, сприяння покращенню надання публічних послуг, формування комфортного середовища проживання в громаді.
  Заняття проводить кандидат юридичних наук, доцент кафедри конституційного та адміністративного права і процесу Чорноморського національного університету імені Петра Могили,  позаштатний викладач Центру.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.
(0512)
47 41 87