~ Миколаївський регіональний
центр підвищення кваліфікації ~


МРЦПК » Архів новин » “Організація роботи з питань зайнятості та розвитку соціального діалогу”
“Організація роботи з питань зайнятості та розвитку соціального діалогу”
Додати до закладок | 25-11-2021, 16:29
  24 листопада п.р. Миколаївським регіональним центром підвищення кваліфікації з використанням програмного додатка зум було розпочато навчання за спеціальною короткостроковою програмою "Організація роботи з питань зайнятості  та розвитку соціального діалогу” за участі державних службовців категорії "В” управлінь соціального захисту населення райдержадміністрацій, посадових осіб місцевого самоврядування  VI-VII категорій посад.
  У відкритті навчання взяли участь директор департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації - Оксана ЄЛЬЧІЄВА та директор Миколаївського регіонального центру підвищення кваліфікації – Дмитро ДИБЧЕНКО.
  Мета зазначеного заходу - підвищення рівня знань і умінь розроблення та виконання територіальних програм зайнятості населення, повідомної реєстрації колективних договорів, що має сприяти соціальному захисту безробітних та працівників.
  Заняття зі слухачами проводять провідні фахівці департаменту соціального захисту населення Миколаївської облдержадміністрації; відділення Національної служби посередництва і примирення в Миколаївській області; Головного управління Пенсійного фонду України в Миколаївській області; управління Держпраці у Миколаївській області; Миколаївської обласної ради профспілок та викладачі Чорноморського національного університету імені Петра Могили.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.
(0512)
47 41 87