~ Миколаївський регіональний
центр підвищення кваліфікації ~


МРЦПК » Архів новин » «Стратегічні напрями розвитку туризму в Миколаївській області»
«Стратегічні напрями розвитку туризму в Миколаївській області»
Додати до закладок | 10-12-2021, 16:14
  09 грудня п.р. Миколаївським регіональним центром підвищення кваліфікації з використанням програмного додатка зум було розпочато навчання за спеціальною короткостроковою програмою «Стратегічні напрями розвитку туризму в Миколаївській області» за участю посадових осіб місцевого самоврядування V – VII категорій посад, депутатів місцевих рад.
  У відкритті навчання взяв участь директор Миколаївського регіонального центру підвищення кваліфікації – Дмитро ДИБЧЕНКО.
  Мета зазначеного заходу - підвищення рівня знань учасників професійного навчання щодо основних засад державної політики у сфері розвитку туризму, а також умінь щодо реалізації стратегічних завдань розвитку туристичної індустрії на місцевому рівні.
  Заняття зі слухачами проводять фахівці управління з питань туризму і курортів Миколаївської облдержадміністрації; департаменту економічного розвитку Миколаївської міської ради; громадської організації «Агенція місцевого розвитку «Громада можливостей».

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.
(0512)
47 41 87