~ Миколаївський регіональний
центр підвищення кваліфікації ~


МРЦПК » Архів новин » “Сучасні офісні технології підготовки документів”
“Сучасні офісні технології підготовки документів”
Додати до закладок | 14-12-2021, 14:16

   На виконання доручення керівника апарату Миколаївської облдержадміністрації від 26.11.2021 № 7088/05-74/3-21 щодо забезпечення виконання Індивідуальних програм професійного розвитку державних службовців 13 грудня п.р. Миколаївським регіональним центром підвищення кваліфікації з використанням програмного додатка зум було проведено навчання за загальною короткостроковою програмою "Сучасні офісні технології підготовки документів” за участі державних службовців категорій "Б” та "В” Миколаївської області.

  В ході навчання були обговорені питання щодо створення текстових документів в редакторі MS Word та роботи з багатосторінковими документами; створення електронних таблиць в MS Excel; розрахункових операцій в Excel; створення вкладених функцій; сортування та фільтрації даних; додаткових механізмів обробки даних в MS Excel; створення презентацій пакетом MS Power Point.

  Заняття провели викладачі Чорноморського національного університету імені Петра Могили.

 


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.
(0512)
47 41 87