МОЦППК » Новини, оголошення, анонси » 170 учасників із 19 закладів освіти у сфері державного управління пройшли тренінг для тренерів
170 учасників із 19 закладів освіти у сфері державного управління пройшли тренінг для тренерів
Додати до закладок | 4-02-2020, 11:41

  25-28 січня 2020 року у Києві за програмою Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) та у співпраці із Малопольською школою державного управління при Краківському університеті економіки (MSAP/UEK, Польща) – партнер Програми USAID DOBRE, був проведений чотириденний тренінг «Управління в українських органах місцевого самоврядування для лідерів, менеджерів середньої ланки, фахівців державної служби», учасниками якого стали 170 представників 19 закладів освіти у галузі державного управління.

  Позаштатні викладачі Миколаївського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій узяли активну участь у заході.

  Програма USAID DOBRE працює в 7 цільових областях: Дніпропетровській, Івано-Франківській, Харківській, Херсонській, Кіровоградській, Миколаївській та Тернопільській. У подальшому заплановано реалізацію більш розширених тренінгів на місцях, із метою підготовки кадрів у сфері публічного адміністрування, а також посилення місцевого самоврядування та створення кращих умов для розвитку ОТГ, підвищення рівня залученості громадян до прийняття рішень та забезпечення підзвітності та прозорості в громадському управлінні.

 

http://ucmc.org.ua/uk/170-uchasnikiv-iz-19...XQ5KlkKFtQq9LPU

 

170 учасників із 19 закладів освіти у сфері державного управління пройшли тренінг для тренерів


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.
(0512)
47 41 87