МОЦППК » Новини, оголошення, анонси » «Стандарт української мови для публічних службовців»
«Стандарт української мови для публічних службовців»
Додати до закладок | 6-02-2020, 10:05

  05 лютого п.р. Миколаївським обласним центром перепідготовки та підвищення кваліфікації було проведено виїзне навчання за загальною короткостроковою програмою «Стандарт української мови для публічних службовців» для державних службовців, посадових осіб місцевого самоврядування, депутатів місцевих рад Очаківського району (на базі Очаківського райдержадміністрації).

  Відкрили семінар керівник апарату Очаківської райдержадміністрації – Світлана ШЕВЧЕНКО та директор центру – Дмитро ДИБЧЕНКО.

  Мета зазначеного заходу - сприяння розумінню структури сучасної української літературної мови; удосконалення знання особливостей її словникового складу та граматичної будови, правил написання слів та їх використання в різних функційних стилях, зокрема в офіційно-діловому.

  Навчальний семінар провела викладач кафедри права та соціальних технологій Миколаївського міжрегіонального інституту розвитку людини ВНЗ «Університет «Україна».

«Стандарт української мови для публічних службовців»«Стандарт української мови для публічних службовців»


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.
(0512)
47 41 87