МОЦППК » Новини, оголошення, анонси » «Формування дорожньої карти розвитку молодіжної політики в органах публічної влади Миколаївської області»
«Формування дорожньої карти розвитку молодіжної політики в органах публічної влади Миколаївської області»
Додати до закладок | 6-02-2020, 10:10

  05 лютого п.р. Миколаївським обласним центром перепідготовки та підвищення кваліфікації було проведено навчання за спеціальною короткостроковою програмою «Формування дорожньої карти розвитку молодіжної політики в органах публічної влади Миколаївської області» за участю державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування, які відповідають за питання реалізації молодіжної політики.

  В рамках навчання слухачами були розглянуті питання щодо успішних кейсів для ОТГ; молодіжної роботи як елементу соціокультурної діяльності; сутності, змісту, індикаторів молодіжної політика в умовах децентралізації; стратегії та шляхів реалізації національно-патріотичного виховання в молодіжному середовищі.

  Навчальний семінар провели провідні фахівці Галицинівської ОТГ; Миколаївської обласної бібліотеки для юнацтва; управління молоді та спорту облдержадміністрації; Миколаївського обласного центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді.

«Формування дорожньої карти розвитку молодіжної політики в органах публічної влади Миколаївської області»«Формування дорожньої карти розвитку молодіжної політики в органах публічної влади Миколаївської області»


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.
(0512)
47 41 87