МОЦППК » Новини, оголошення, анонси » «Кадрова служба в органах місцевого самоврядування: сучасні виклики та практики»
«Кадрова служба в органах місцевого самоврядування: сучасні виклики та практики»
Додати до закладок | 12-03-2020, 11:17

  11 березня п.р. Миколаївським обласним центром перепідготовки та підвищення кваліфікації було проведено навчання за спеціальною короткостроковою програмою «Кадрова служба в органах місцевого самоврядування: сучасні виклики та практики» за участю посадових осіб місцевого самоврядування, відповідальних за ведення кадрової роботи в органах місцевого самоврядування.

  В рамках навчання слухачами були розглянуті питання щодо проходження служби в органах місцевого самоврядування в умовах децентралізації влади; етичних стандартів та доброчесності на публічній службі; архівації особових справ; оформлення документів для нагородження посадових осіб почесними грамотами Міністерств, Кабінету Міністрів України, облдержадміністрації та оголошення подяк; організації мобілізаційної роботи та мобілізаційного діловодства в органах місцевого самоврядування; порядку здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю.

  Навчальний семінар провели провідні фахівці Міжрегіонального управління Нацдержслужби в Одеській, Миколаївській та Херсонській областях, АРК та м. Севастополі; Державного архіву Миколаївської області; відділу управління персоналом апарату Миколаївської облдержадміністрації; департаменту економічного розвитку та туризму Миколаївської облдержадміністрації; сектору мобілізаційної роботи апарату Миколаївської облдержадміністрації; управління Держпраці у Миколаївській області.

«Кадрова служба в органах місцевого самоврядування: сучасні виклики та практики»«Кадрова служба в органах місцевого самоврядування: сучасні виклики та практики»


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.
(0512)
47 41 87