МОЦППК » Новини, оголошення, анонси » «Організація роботи служб у справах дітей» за змішаною формою навчання
«Організація роботи служб у справах дітей» за змішаною формою навчання
Додати до закладок | 22-04-2020, 11:06

  21 квітня п.р. Миколаївським обласним центром перепідготовки та підвищення кваліфікації було розпочато навчання за спеціальною короткостроковою програмою «Організація роботи служб у справах дітей» за змішаною формою навчання (поєднання очної та дистанційної). Онлайн-навчання проводиться за участю начальників служб у справах дітей райдержадміністрацій, міських (міст обласного значення) рад, сільських, селищних, міських рад об’єднаних територіальних громад Миколаївської області, працівників служби у справах дітей Миколаївської облдержадміністрації.

  У відкритті навчання взяли участь начальник служби у справах дітей Миколаївської облдержадміністрації – Ірина ПОНОМАРЬОВА та директор Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації – Дмитро ДИБЧЕНКО.

  Мета навчання - набуття слухачами теоретичних знань та практичних умінь і навичок, а також інших компетентностей, необхідних для організації на відповідній території ефективної роботи щодо захисту прав дітей різних категорій, з урахуванням змін, внесених у чинне законодавство України у зазначеній сфері.

  Навчальний захід проводять провідні фахівці служби у справах дітей Миколаївської облдержадміністрації.

«Організація роботи служб у справах дітей» за змішаною формою навчання«Організація роботи служб у справах дітей» за змішаною формою навчання

«Організація роботи служб у справах дітей» за змішаною формою навчання«Організація роботи служб у справах дітей» за змішаною формою навчання


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.
(0512)
47 41 87