МОЦППК » Новини, оголошення, анонси » «Актуальні питання реалізації законодавства про державну службу: управлінський аспект»
«Актуальні питання реалізації законодавства про державну службу: управлінський аспект»
Додати до закладок | 4-05-2020, 15:05

  28 квітня п.р. Миколаївським обласним центром перепідготовки та підвищення кваліфікації було розпочато навчання за спеціальною короткостроковою програмою «Актуальні питання реалізації законодавства про державну службу: управлінський аспект» за змішаною формою навчання (поєднання очної та дистанційної). Участь в онлайн-навчанні беруть керівники апаратів райдержадміністрацій, керівники служб управління персоналом райдержадміністрацій, структурних підрозділів облдержадміністрації.

  У відкритті навчання взяли участь керівник апарату Миколаївської облдержадміністрації – Георгій РЕШЕТІЛОВ та директор Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації – Дмитро ДИБЧЕНКО.

  Під час онлайн-навчання зі слухачами будуть обговорено питання щодо новацій системи професійного навчання державних службовців; дотримання законодавства України про державну службу в умовах карантину: дії служби управління персоналом; оголошення та проведення конкурсів в умовах карантину; формування посадових інструкцій державних службовців після проведення реорганізації органу.

  Навчальний захід проводять провідні фахівці Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації та Міжрегіонального управління Національного агентства України з питань державної служби в Одеській, Миколаївській, Херсонській областях, Автономній Республіці Крим та м.Севастополь.

«Актуальні питання реалізації законодавства про державну службу: управлінський аспект»«Актуальні питання реалізації законодавства про державну службу: управлінський аспект»
«Актуальні питання реалізації законодавства про державну службу: управлінський аспект»«Актуальні питання реалізації законодавства про державну службу: управлінський аспект»


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.
(0512)
47 41 87