МОЦППК » Новини, оголошення, анонси » «Призначення державних допомог»
«Призначення державних допомог»
Додати до закладок | 4-05-2020, 15:06

 28 квітня п.р. центром було розпочато навчання за спеціальною короткостроковою програмою «Призначення державних допомог» за змішаною формою навчання (поєднання очної та дистанційної). Участь в онлайн-навчанні беруть спеціалісти управлінь соціального захисту населення райдержадміністрацій, міських (міст обласного значення) рад, департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації.

  У відкритті навчання взяли участь директор департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації – Оксана ЄЛЬЧІЄВА та директор Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації – Дмитро ДИБЧЕНКО.

  Мета навчання – вивчення законодавчих актів з питань призначення різних видів державної допомоги, визначення їх особливостей та напрацювання навичок призначення різних видів державних допомог.

  Навчальний захід проводять провідні фахівці департаменту соціального захисту населення Миколаївської облдержадміністрації.

«Призначення державних допомог» «Призначення державних допомог»
«Призначення державних допомог»

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.
(0512)
47 41 87