МОЦППК » Новини, оголошення, анонси » «Застосування програмно-цільового методу в бюджетному процесі»
«Застосування програмно-цільового методу в бюджетному процесі»
Додати до закладок | 14-05-2020, 18:55

  13 травня п.р. Центром перепідготовки та підвищення кваліфікації було розпочато навчання за спеціальною короткостроковою програмою «Застосування програмно-цільового методу в бюджетному процесі» за допомогою програми Zoom. В онлайн-навчанні беруть участь державні службовці та посадові особи місцевого самоврядування Миколаївської області.

  Відкрив навчання директор Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації – Дмитро ДИБЧЕНКО.

  Під час онлайн-навчання зі слухачами будуть обговорено питання щодо структури та принципів формування бюджету в форматі програмно-цільового методу; логіко-структурної матриці програмних та стратегічних документів громади; аналітичної, моніторингової функції та практичного застосування програмно-цільового методу.

  Навчальний захід проводить фінансовий експерт Громадського об’єднання “Фонд розвитку м.Миколаєва”.

«Застосування програмно-цільового методу в бюджетному процесі»«Застосування програмно-цільового методу в бюджетному процесі»
«Застосування програмно-цільового методу в бюджетному процесі»«Застосування програмно-цільового методу в бюджетному процесі»

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.
(0512)
47 41 87