МОЦППК » Новини, оголошення, анонси » «Організація та здійснення публічних закупівель»
«Організація та здійснення публічних закупівель»
Додати до закладок | 18-05-2020, 16:38

  15 травня п.р. Центром перепідготовки та підвищення кваліфікації було проведено навчання за спеціальною короткостроковою програмою «Організація та здійснення публічних закупівель» за допомогою програми Zoom. В онлайн-навчанні взяли участь державні службовці та посадові особи місцевого самоврядування Миколаївської області.

  Відкривали навчання керівник апарату Миколаївської облдержадміністрації - Георгій РЕШЕТІЛОВ та директор Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації - Дмитро ДИБЧЕНКО.

  Під час онлайн-навчання слухачами були розглянуті питання щодо законодавства України про закупівлю товарів, робіт, послуг за публічні кошти; принципів здійснення та вартісних меж закупівель; спрощених («допорогових») закупівель; порядку та основних умов планування закупівель; повноважень та функцій тендерного комітету або уповноваженої особи (осіб) замовника; порядку оприлюднення інформації про закупівлю та подання інформації під час проведення процедури закупівлі; кваліфікаційних критерій та підстав стосовно відмови учаснику в участі у процедурі закупівлі; порядку організації та проведення відкритих торгів; відхилення тендерних пропозицій та відміни замовником торгів чи визнання їх такими, що не відбулися.

  Навчальний семінар провів головний спеціаліст сектору внутрішнього аудиту апарату Миколаївської облдержадміністрації - Микола ДВОРНІЧЕНКО.

«Організація та здійснення публічних закупівель» «Організація та здійснення публічних закупівель»


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.
(0512)
47 41 87