МОЦППК » Новини, оголошення, анонси » «Етика на публічній службі»
«Етика на публічній службі»
Додати до закладок | 9-06-2020, 09:35

  05 червня п.р. Миколаївським обласним центром перепідготовки та підвищення кваліфікації за допомогою програми Zoom було розпочато навчання за спеціальною короткостроковою програмою «Етика на публічній службі» для державних службовців головного управління Пенсійного фонду України в Миколаївській області.

  У відкритті навчання взяли участь начальник Головного управління Пенсійного фонду України в Миколаївській області – Олена СИЧУГОВА та директор Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації – Дмитро ДИБЧЕНКО.

  Мета зазначеного заходу – ознайомити слухачів з етикою публічної служби; формування громадянської компетентності посадових осіб місцевого самоврядування, що забезпечує їх активну громадянську позицію, здатність відповідально реалізовувати свої права та обов’язки в конкретній ситуації; формування вільної особистості, яка визнає загальнолюдські та національні цінності й керується морально-етичними критеріями та почуттям відповідальності у власній поведінці; розвиток політичної, правової, економічної, соціальної, культурної, грамотності державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування, гнучкості й адаптивності, комунікабельності, готовності до співробітництва, здатності розв'язувати конфлікти й запобігати дискримінації.

  Навчальний захід проводить доцент кафедри загальнотеоретичної, конституційної та цивілістичної юриспруденції Миколаївського інституту права Національного університету «Одеська юридична академія», кандидат юридичних наук, позаштатний викладач центру.

«Етика на публічній службі»«Етика на публічній службі»
«Етика на публічній службі»


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.
(0512)
47 41 87