МОЦППК » Новини, оголошення, анонси » «Актуальні питання законодавства у сфері примусового виконання судових рішень. Новели законодавства про державну службу і антикорупційного законодавства»
«Актуальні питання законодавства у сфері примусового виконання судових рішень. Новели законодавства про державну службу і антикорупційного законодавства»
Додати до закладок | 10-06-2020, 08:42

  09 червня п.р. Миколаївським обласним центром перепідготовки та підвищення кваліфікації за допомогою програми Zoom було розпочато навчання за спеціальною короткостроковою програмою «Актуальні питання законодавства у сфері примусового виконання судових рішень. Новели законодавства про державну службу і антикорупційного законодавства» для державних службовців Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м.Одеса).

  Під час навчання зі слухачами будуть обговорені питання щодо основних вимог та реалізації законодавства про доступ до публічної інформації; організації роботи зі зверненнями громадян; перевірки законності виконавчого провадження; зняття арешту з майна боржника; порядку пред’явлення виконавчих документів за якими боржниками є державні органи; порядку надання винагороди; загального порядку примусового виконання судових рішень; порядку виконання органами державної виконавчої служби рішень судів щодо стягнення аліментів; засад антикорупційної політики в Україні та дотримання законодавства про конфлікт інтересів та інших обмежень щодо запобігання корупції; правових аспектів застосування Закону України «Про державну службу»; підготовки документів щодо передачі майна на реалізацію; порядку формування звітності в органах державної виконавчої служби.

  Навчальний захід проводять провідні фахівці Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м.Одеса).


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.
(0512)
47 41 87