МОЦППК » Новини, оголошення, анонси » Відкрита всеукраїнська інтерактивна онлайн-конференція “Актуальність і перспективи онлайн-навчання держслужбовців”
Відкрита всеукраїнська інтерактивна онлайн-конференція “Актуальність і перспективи онлайн-навчання держслужбовців”
Додати до закладок | 10-06-2020, 09:24

  На минулому тижні долучилися до роботи відкритої всеукраїнської інтерактивної онлайн-конференції “Актуальність і перспективи онлайн-навчання держслужбовців”. Учасники обговорили основні аспекти оптимізації процесу навчання представників державного сектору в режимі онлайн, проблем підвищення ефективності online-тренінгів та механізмів контролю знань, можливі стимули та мотивації до використання дистанційного навчання. 

  До обговорення долучилися керівники та працівники всіх профільних закладів і установ,які залучені у процес підвищення кваліфікації державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування України, представники навчальних веб-платформ, викладачі, працівники державних органів та органів місцевого самоврядування, представники ОТГ.

Проект реалізовано Центром підвищення кваліфікації при Київській ОДА (Регіональним центром підвищення кваліфікації Київської області) за підтримки Центру міжнародного приватного підприємництва (CIPE). 

 

  Конференція стала площадкою для активної і продуктивної дискусії між всіма учасниками. Дуже важливим результатом заходу стало не тільки розуміння проблем та їх обговорення, а й вироблення конкретних практичних рекомендацій. Зокрема ці пропозиції стосуються:

● особливостей законодавчого унормування процесу дистанційного навчання державних службовців;

● методології обрахунку годин і кредитів, отримуваних слухачами за дистанційне (самоосвіта) та онлайн (в режимі реального часу) навчання;

● використання готових курсів, різних платформ та засобів конференц-зв”язку.

  Усе це дозволить вивести систему підвищення кваліфікації на більш високий та якісний рівень, а синергія різних форм навчання - зробити процес більш ефективним та результативним.

 

Відео заходу https://www.facebook.com/CIPEUkraine/videos/1035001996895312


Відкрита всеукраїнська інтерактивна онлайн-конференція “Актуальність і перспективи онлайн-навчання держслужбовців”Відкрита всеукраїнська інтерактивна онлайн-конференція “Актуальність і перспективи онлайн-навчання держслужбовців”
Відкрита всеукраїнська інтерактивна онлайн-конференція “Актуальність і перспективи онлайн-навчання держслужбовців”Відкрита всеукраїнська інтерактивна онлайн-конференція “Актуальність і перспективи онлайн-навчання держслужбовців”


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.
(0512)
47 41 87