МОЦППК » Новини, оголошення, анонси » «Ефективне планування роботи та орієнтація на результат»
«Ефективне планування роботи та орієнтація на результат»
Додати до закладок | 16-06-2020, 08:33

  12 червня п.р. Миколаївським обласним центром перепідготовки та підвищення кваліфікації за допомогою програми Zoom було розпочато навчання за спеціальною короткостроковою програмою «Ефективне планування роботи та орієнтація на результат» для державних службовців головного управління Пенсійного фонду України в Миколаївській області.

  У відкритті навчання взяли участь начальник Головного управління Пенсійного фонду України в Миколаївській області – Олена СИЧУГОВА та директор Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації – Дмитро ДИБЧЕНКО.

  В рамках навчання слухачами були розглянуті питання щодо ефективності публічного управління; особливостей оцінки ефективності; основних практичних проблем в підвищенні ефективності управлінської діяльності; шляхів підвищення ефективності управлінської діяльності.

  Навчальний захід проводить викладач кафедри публічного управління та адміністрування Інституту державного управління ЧНУ ім.Петра Могили, кандидат наук з державного управління, позаштатний викладач центру - Людмила КОЗЛОВА.

«Ефективне планування роботи та орієнтація на результат»


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.
(0512)
47 41 87