МОЦППК » Новини, оголошення, анонси » «Реабілітація та обслуговування осіб з інвалідністю, ветеранів війни та учасників ООС: нормативна база та організація роботи»
«Реабілітація та обслуговування осіб з інвалідністю, ветеранів війни та учасників ООС: нормативна база та організація роботи»
Додати до закладок | 17-06-2020, 08:38

  16 червня п.р. центром було розпочато навчання за спеціальною короткостроковою програмою «Реабілітація та обслуговування осіб з інвалідністю, ветеранів війни та учасників ООС: нормативна база та організація роботи» за допомогою програми Zoom. Участь в онлайн-навчанні беруть спеціалісти управлінь соціального захисту населення райдержадміністрацій, міських (міст обласного значення) рад, департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації.

  У відкритті навчання взяли участь директор департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації – Оксана ЄЛЬЧІЄВА та директор Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації – Дмитро ДИБЧЕНКО.

  Мета навчання – вивчення законодавчих актів з питань соціального захисту осіб з інвалідністю, ветеранів війни та учасників ООС, опанування практики забезпечення осіб з інвалідністю технічними та іншими засобами реабілітації.

  Навчальний захід проводять провідні фахівці департаменту соціального захисту населення Миколаївської облдержадміністрації.

«Реабілітація та обслуговування осіб з інвалідністю, ветеранів війни та учасників ООС: нормативна база та організація роботи»«Реабілітація та обслуговування осіб з інвалідністю, ветеранів війни та учасників ООС: нормативна база та організація роботи»


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.
(0512)
47 41 87