МОЦППК » Новини, оголошення, анонси » «Стандарт української мови для публічних службовців»
«Стандарт української мови для публічних службовців»
Додати до закладок | 9-07-2020, 08:24

  07 липня п.р. Миколаївським обласним центром перепідготовки та підвищення кваліфікації за допомогою програми Zoom було розпочато навчання за загальною короткостроковою програмою «Стандарт української мови для публічних службовців» за участю державних службовців Миколаївського окружного адміністративного суду, Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Миколаївській області, Головного управління Національної поліції в Миколаївській області та секретаріату представника у Миколаївській області Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення.

  У відкритті навчання взяв участь директор Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації – Дмитро ДИБЧЕНКО.

  З метою підвищення рівня загальномовної підготовки учасників навчання, удосконалення практичних навичок щодо використання мовних норм в усному й писемному мовленні професійного спілкування публічних службовців, під час навчання зі слухачами будуть обговорені питання щодо мовної компетентності публічного службовця; комунікативної компетентності публічного службовця та мови як компоненту національної ідентичності та чиннику національної безпеки. По закінченню навчання слухачі пройдуть підсумкове оцінювання у формі комп’ютерного тестування.

  Освітній захід проводить кандидат педагогічних наук, доцент кафедри права та соціальних технологій Миколаївського міжрегіонального інституту розвитку людини ВНЗ «Університет «Україна».

«Стандарт української мови для публічних службовців»«Стандарт української мови для публічних службовців»
«Стандарт української мови для публічних службовців»«Стандарт української мови для публічних службовців»
«Стандарт української мови для публічних службовців»


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.
(0512)
47 41 87