~ Миколаївський регіональний
центр підвищення кваліфікації ~


МРЦПК » Інформація про Центр » Матеріально-технічне забезпечення » Матеріально-технічне забезпечення
Матеріально-технічне забезпечення
Додати до закладок | 17-07-2014, 11:57
  Центр розташовано у власній двоповерховій будівлі – пам’ятці архітектури, яка знаходиться у історичному центрі міста за адресою:
м. Миколаїв, вул. Шевченка 64. На сьогодні в учбовому закладі створено зручні умови та є належна матеріально-технічна база.
  Центр достатньо забезпечений приміщенням, які використовуються в навчальному процесі. Їх обсяг відповідає ліцензійним умовам надання освітніх послуг у підвищенні кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій.
  Загальна площа власної будівлі Центру становить 623,6 кв. м. У 2006-2008 роках будівля Центру була повністю відремонтована та переоснащена.
  Для слухачів та викладачів обладнано 5 навчальних аудиторій з мультимедійним та демонстраційним обладнанням. У навчальному закладі є екран, мультимедійний проектор, ноутбук, акустична система та 1 веб-камера, що дозволяє проводити Інтернет-конференції.
  До навчальних площ віднесені наступні: учбовий зал / тренінгова аудиторія (0 поверх) – 63,3 кв.м; учбовий зал / аудиторія для конференцій, нарад (І поверх) – 58.62 кв.м.; учбовий зал / аудиторія для конференцій, нарад (ІІ поверх) – 69,8 кв.м.
  Також, до цієї категорії віднесено методичний кабінет, який дозволяє використовувати його як аудиторію для проведення тренінгових занять, «круглих столів», відео-конференцій, нарад (35,81 кв.м.) та комп’ютерний клас ще на 8 робочих місць, кожне з яких обладнане комп’ютером з процесором Celeron 2,4 GHz, 512 Mb оперативної пам’яті, 17” рідкокристалічним монітором (24,83 кв.м.).  Комп’ютери об’єднані в мережу зі швидкістю 100 Мбіт та підключені до Internet.
  Для створення комфортних умов навчання кожна аудиторія оснащена стаціонарним кондиціонером.
  У Центрі також розташовані бібліотека, видавничий Центр, адміністративні кабінети та господарчі приміщення. Всі кабінети відремонтовані та оснащені новими офісними меблями, скрізь на робочих місцях встановлені рідкокристалічні монітори, всі кабінети підключені до системи кондиціювання. Аудиторний фонд кабінетів забезпечує одночасне проведення занять у п’яти навчальних групах. Для виїзних занять місцеві органи влади надаються власні приміщення.
  Загалом на балансі Центру наявні 34 комп’ютери, 2 сервери забезпечують роботу в локальній мережі та мережі Internet, які виконують функції поштового та проксі-серверу. Всі робочі місця забезпечені комп’ютерами, які об’єднані в мережу і мають вихід до Інтернету. Швидкість доступу до Інтернету 4 Мбіт/с підключення здійснено через Wi-Fi маршрутизатор Ausus RT-N12D1.
  Бібліотека Центру (46,48 кв.м.) становить єдине приміщення, де розташовані наявний бібліотечний фонд і обладнана читальна зала для слухачів. Остання розрахована на 12 осіб.
  Для власної видавницької діяльності Центром використовуються: сучасний різограф, два копіри, які підтримують двосторонній друк розміром формату до А3, а також інше друкарське приладдя.
  Крім того, для друку використовуються ще 1 кольоровий лазерний принтер, 2 струменевих принтери та 2 лазерних монохромних принтери.
  Центр має власний автомобіль «Volkswagen Jetta».
  У наявності є укомплектована аптечка, апарат для вимірювання артеріального тиску для надання першої долікарської допомоги працівникам, співробітникам та слухачам Центру в разі виникнення необхідності.  
Стан матеріально-технічної бази Центру відповідає ліцензійним вимогам з надання освітніх послуг щодо підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ та організацій галузі знань, напряму підготовки 1501 «Державне управління».   

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.
(0512)
47 41 87