~ Миколаївський регіональний
центр підвищення кваліфікації ~


Додати до закладок | 30-11-2022, 13:37
Збірник матеріалів Всеукраїнської науково-практичної конференції 11 листопада 2022 року

Додати до закладок | 5-02-2021, 08:00
Збірник Миколаївського регіонального центру підвищення кваліфікації "Сучасні моделі HR-менеджменту на публічній службі
??Збірник присвячено основним світовим???? та вітчизняним тенденціям в сфері управління персоналом (HR)????. Науковці та дослідники приділили увагу формуванню нової моделі державної служби в Україні і зробили акцент на вдосконаленні сфери управління людськими ресурсами, індивідуальному професійному розвитку публічних службовців. У збірнику також розглянуті практичні питання впровадження сучасних освітніх інновацій у систему професійного навчання державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування.
????????Цікавинками видання стали, по-перше, літерно-цифровий код (ORCID ID) для однозначної ідентифікації наукових та інших академічних авторів??????????????????, який подано після тез доповідей (відтворений і графічним QR-ключем), а, по-друге, частина збірника присвячена візуалізації???? найбільш популярних сучасних HR-трендів та їх короткому опису????????.

Додати до закладок | 22-01-2020, 11:55


Щорічний збірник наукових статей "100+1: Сучасні практики публічного управління", підготовлений Центром перепідготовки та підвищення кваліфікації за підтримки провідних викладачів центру.

Збірник присвячено вивченню та аналізу сучасних практик публічного управління та адміністрування в Україні в першій рік після відзначення сторіччя від дня запровадження державної служби. Також у статтях науковців і управлінців-практиків приділено увагу професійній освіті й підвищенню кваліфікації персоналу органів публічної влади в Україні на сучасному етапі.

 











Додати до закладок | 23-01-2019, 10:11
Матеріали науково-практичного семінару «Державна служба України:історичний дискурс та сучасність»Матеріали науково-практичного семінару «Державна служба України:історичний дискурс та сучасність» містять статті та тези науковців і практиків у сфері публічного управління та адміністрування, які розкривають історичні етапи процесу становлення державної служби в Україні від часів Гетьманату Павла Скоропадського та часів спроб у XX столітті побудови на теренах наших земель незалежної Української Держави. Також у збірнику відображені сучасні складні трансформаційні процеси, що відбуваються у державному управлінні на постмодерному цивілізаційному етапі розвитку.


















Збірник Круглий Стіл

Додати до закладок | 31-01-2018, 11:06
Матеріали міжнародного круглого столу "Сучасні тенденції формування професійної компетентності службовців публічної влади"
У збірнику подано статті та тези доповідей учасників Міжнародного круглого столу «Сучасні тенденції формування професійної компетентності службовців публічної влади», в яких висвітлено та проаналізовано стан реформування системи публічного управління в Україні та європейських країнах, визначено актуальність навчання посадовців публічної влади, сформульовано рекомендації щодо реформування системи влади, модернізації кадрової політики, актуалізації змісту програм підвищення професійної компетентності публічних службовців.















Збірник Круглий Стіл

(0512)
47 41 87