Додати до закладок | 12-12-2018, 09:54
   12 грудня п.р. у Миколаївському обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації відбулося навчання за програмою тематичного короткотермінового семінару «Забезпечення державних соціальних гарантій» за участю заступників начальників управлінь, заступників директорів департаментів соціального захисту населення райдержадміністрацій, міських (міст обласного значення) рад.
   В рамках навчання слухачами були розглянуті питання щодо призначення і виплати державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування; встановлення статусу та видача посвідчень; реалізації пілотного проекту із соціального захисту сімей з дітьми та підтримки розвитку відповідального батьківства шляхом надання при народженні дитини одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка»; забезпечення житлом пільгових категорій громадян; організаційно-правових аспектів забезпечення оздоровлення дітей; надання пільг окремим категоріям громадян.
   Навчальний семінар провели провідні фахівці департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації.  

«Забезпечення державних соціальних гарантій»«Забезпечення державних соціальних гарантій»«Забезпечення державних соціальних гарантій»

Додати до закладок | 12-12-2018, 09:51
   12 грудня п.р. Миколаївським обласним центром перепідготовки та підвищення кваліфікації було проведено виїзний тематичний короткотерміновий семінар «Ведення військового обліку та бронювання в місцевих органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування» на базі Новоодеської райдержадміністрації. У навчанні взяли участь державні службовці, посадові особи місцевого самоврядування, відповідальні за ведення мобілізаційної роботи в органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування Новоодеського району.
   В рамках навчання слухачами були розглянуті питання щодо організації і контролю стосовно проведення заходів з питань військового обліку громадян України; проведення заходів з питань бронювання військовозобов’язаних; відповідальності керівників за порушення вимог чинного законодавства щодо організації роботи з питань військового обліку громадян України та бронювання військовозобов’язаних; типових помилок при організації та веденні роботи з питань військового обліку призовників і військовозобов’язаних та бронювання військовозобов’язаних.
   Навчальний семінар провели провідні фахівці сектору мобілізаційної роботи апарату Миколаївської облдержадміністрації.  

«Ведення військового обліку та бронювання в місцевих органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування»«Ведення військового обліку та бронювання в місцевих органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування»«Ведення військового обліку та бронювання в місцевих органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування»

Додати до закладок | 12-12-2018, 09:49
   12 грудня п.р. у Миколаївському обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації відбулося навчання за програмою тематичного постійно діючого семінару «Організація надання адміністративних послуг у сфері державної реєстрації» за участю державних реєстраторів юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців районних державних адміністрацій, органів місцевого самоврядування.
   В рамках навчання слухачами були розглянуті питання щодо новел законодавства державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців;  блокування та відновлення доступу до Єдиного державного реєстру; експериментального проекту з організації визначення професійної компетенції державних реєстраторів; впровадження нового програмного забезпечення Єдиного державного реєстру.
   Навчальний семінар провели провідні фахівці Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції в Миколаївській області та Миколаївської філії ДП «Національні інформаційні системи».  

«Організація надання адміністративних послуг у сфері державної реєстрації»«Організація надання адміністративних послуг у сфері державної реєстрації»

Додати до закладок | 11-12-2018, 09:40
   11 грудня п.р. Миколаївським обласним центром перепідготовки та підвищення кваліфікації було проведено виїзний тренінг «Запобігання професійному вигоранню на публічній службі» на базі Доманівської райдержадміністрації. У навчанні взяли участь державні службовці Доманівської райдержадміністрації.
   В рамках навчання слухачі вивчали питання щодо сутності, симптомів і стадій професійного вигорання; ідентифікації проблем, що призводять до професійного вигорання; шляхів та методів профілактики професійного вигорання на публічній службі; практичних вправ на саморегуляцію та стресостійкість; розробки та презентації програм запобігання професійному вигоранню на публічній службі.
   Заняття зі слухачами провели позаштатні викладачі центру.  


«Запобігання професійному вигоранню на публічній службі»«Запобігання професійному вигоранню на публічній службі»«Запобігання професійному вигоранню на публічній службі»

Додати до закладок | 7-12-2018, 09:34
   07 грудня п.р. Миколаївським обласним центром перепідготовки та підвищення кваліфікації було проведене навчання за програмою тематичного постійно діючого семінару «Стратегія соціально-економічного розвитку території із застосуванням SWOT-аналізу. Економіка і соціум Миколаївської області 20 років потому (2038 рік)». Участь у семінарі взяли державні службовці, посадові особи місцевого самоврядування міських, сільських, селищних рад, об’єднаних територіальних громад.
   В рамках навчання слухачами були розглянуті питання щодо застосування SWOT – аналізу для розробки стратегії соціально-економічного розвитку території; світового досвіду моделювання сталого розвитку регіонів; футурологічного прогнозу стосовно соціально-економічного розвитку Миколаївської області; проектування майбутнього Миколаївської області у соціально-економічній сфері 20 років потому.
   Заняття зі слухачами провели фахівці Регіонального Фонду підтримки підприємництва у Миколаївській області.  

Додати до закладок | 29-11-2018, 11:48
   29 листопада п.р. Миколаївським обласним центром перепідготовки та підвищення кваліфікації було проведено виїзний тематичний постійно діючий семінар «Впровадження Е-врядування на публічній службі» на базі Доманівської райдержадміністрації. У навчанні взяли участь державні службовці, посадові особи місцевого самоврядування сільських, селищних рад, в тому числі об’єднаних територіальних громад Доманівського району.
   У відкритті навчання взяла участь Максютенко Олена Миколаївна – керівник апарату Доманівської райдержадміністрації.
   В рамках навчання слухачами були розглянуті питання щодо порядку оформлення реєстрації місця проживання/перебування та порядку зняття з реєстрації місця проживання/перебування; процедури складання адміністративних протоколів; актуальних питань реалізації державної регуляторної політики в органах публічної влади.
   Навчальний семінар провели провідні фахівці Державної міграційної служби України в Миколаївській області та викладачі Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова.    

«Впровадження Е-врядування на публічній службі»«Впровадження Е-врядування на публічній службі»

Додати до закладок | 28-11-2018, 11:45
   28 листопада п.р. Миколаївським обласним центром перепідготовки та підвищення кваліфікації було проведено тренінг «Запобігання професійному вигоранню на публічній службі». У навчанні взяли участь державні службовці та посадові особи місцевого самоврядування.
   В рамках навчання посадовці вивчали питання щодо сутності, симптомів і стадій професійного вигорання; ідентифікації проблем, що призводять до професійного вигорання; шляхів та методів профілактики професійного вигорання на публічній службі; практичних вправ на саморегуляцію та стресостійкість; розробки та презентації програм запобігання професійному вигоранню на публічній службі.
   Заняття зі слухачами провели позаштатні викладачі центру.  

«Запобігання професійному вигоранню на публічній службі»«Запобігання професійному вигоранню на публічній службі»«Запобігання професійному вигоранню на публічній службі»

Додати до закладок | 27-11-2018, 11:36
   27 листопада п.р. у Миколаївському обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації відбулося навчання за програмою тематичного короткотермінового семінару «Ведення військового обліку та бронювання військовозобов’язаних в місцевих органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування» У навчанні взяли участь державні службовці, посадові особи місцевого самоврядування, відповідальні за ведення мобілізаційної роботи в органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування Вітовського району.
   В рамках навчання слухачами були розглянуті питання щодо організації і контролю стосовно проведення заходів з питань військового обліку громадян України; проведення заходів з питань бронювання військовозобов’язаних; відповідальності керівників за порушення вимог чинного законодавства щодо організації роботи з питань військового обліку громадян України та бронювання військовозобов’язаних; типових помилок при організації та веденні роботи з питань військового обліку призовників і військовозобов’язаних та бронювання військовозобов’язаних.
   Навчальний семінар провели провідні фахівці сектору мобілізаційної роботи апарату Миколаївської облдержадміністрації.    

Додати до закладок | 22-11-2018, 09:14
   22 листопада п.р. Миколаївським обласним центром перепідготовки та підвищення кваліфікації було проведено тренінг «Подолання конфліктів і стресів під час проходження публічної служби». У навчанні взяли участь державні службовці та посадові особи місцевого самоврядування.
   Мета зазначеного заходу полягає у розкритті природи, основних структурних елементів та динаміки конфлікту; визначенні причин, що призводять до конфліктів на публічній службі; діагностуванні слухачів щодо стратегії поведінки в ситуації конфлікту; аналізі та обговоренні конфліктних ситуацій; обґрунтуванні шляхів профілактики та подолання конфліктів на публічній службі; визначенні сутності стресу та стрес-факторів на публічній службі; діагностиці стресостійкості особистості; опануванні техніками саморегуляції та стресостійкості особистості; розробленні заходів щодо профілактики стресу на публічній службі.
   Заняття зі слухачами провели позаштатні викладачі центру.  

«Подолання конфліктів і стресів під час проходження публічної служби»«Подолання конфліктів і стресів під час проходження публічної служби»«Подолання конфліктів і стресів під час проходження публічної служби»

Додати до закладок | 22-11-2018, 09:13
   22 листопада п.р. у Миколаївському обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації відбулося навчання за програмою тематичного постійно діючого семінару «Організація надання адміністративних послуг у сфері державної реєстрації» за участю державних реєстраторів та адміністраторів райдержадміністрацій, виконавчих комітетів сільських, селищних, міських рад, в тому числі об’єднаних територіальних громад, які відповідають за реєстрацію речових прав на нерухоме майно.
   В рамках навчання слухачами були розглянуті питання щодо змін в законодавстві  в сфері державної реєстрації прав на нерухоме майно; особливостей Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо відновлення кредитування»; Закону України «Про електронні довірчі послуги» та пов’язані з ним зміни; особливостей державної реєстрації речових прав на земельні ділянки; змін до Порядку ведення Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26 жовтня 2011 р. № 1141.
   Навчальний семінар провели провідні фахівці Головного територіального управління юстиції в Миколаївській області.  

«Організація надання адміністративних послуг у сфері державної реєстрації»«Організація надання адміністративних послуг у сфері державної реєстрації»«Організація надання адміністративних послуг у сфері державної реєстрації»

(0512)
47 41 87