Додати до закладок | 12-04-2019, 15:24

  12 квітня п.р. Центром перепідготовки та підвищення кваліфікації було проведено виїзний тематичний короткостроковий семінар «Сучасні практики розробки проектів та програм місцевого розвитку» на базі Радсадівської об’єднаної територіальної громади. У навчанні взяли участь посадові особи місцевого самоврядування та депутати Радсадівської об’єднаної територіальної громади.

  У відкритті взяв участь Піньковий Юрій Іванович – голова Радсадівської об’єднаної територіальної громади.

  В рамках навчання слухачами були розглянуті питання щодо прагматичного SWOT аналізу Радсадівської ОТГ; прогнозу розвитку території громади на найближчі 10 років; тестування власних проектів розвитку громади, які вже розроблені; підвищення конкурентоспроможності проектів розвитку громади у конкурсах фінансування, у тому числі ДФРР.

  Навчальний семінар провели фахівці Регіонального Фонду підтримки підприємництва у Миколаївській області.

 

«Сучасні практики розробки проектів та програм місцевого розвитку» на базі Радсадівської ОТГ«Сучасні практики розробки проектів та програм місцевого розвитку» на базі Радсадівської ОТГ«Сучасні практики розробки проектів та програм місцевого розвитку» на базі Радсадівської ОТГ«Сучасні практики розробки проектів та програм місцевого розвитку» на базі Радсадівської ОТГ


Додати до закладок | 12-04-2019, 15:18
  11 квітня п.р у Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації було проведено навчання за програмою тематичного короткострокового семінару «Впровадження програмно-цільового методу в місцевих бюджетах» за участю державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування.
  Мета зазначеного заходу - ознайомлення слухачів із нормативними засадами впровадження програмно-цільового методу в місцевих бюджетах та основами впровадження системи оцінки ефективності бюджетних програм.
  Заняття зі слухачами провели експерти громадської організації «Фонд розвитку м. Миколаєва».
«Впровадження програмно-цільового методу в місцевих бюджетах»«Впровадження програмно-цільового методу в місцевих бюджетах»

Додати до закладок | 10-04-2019, 11:51

  10 квітня п.р. Миколаївським обласним центром перепідготовки та підвищення кваліфікації було проведено тренінг «Лідерство заради доброго врядування. Розвиток лідерських якостей публічних службовців». У навчанні взяли участь державні службовці та посадові особи місцевого самоврядування.

  Мета зазначеного заходу - визначити сутність і функції лідерства на публічній службі; розкрити лідерські якості керівника у системі державного управління та місцевого самоврядування; сприяти опануванню цінностей лідерства у належному державному управлінні та місцевому самоврядуванні; поглибити розуміння джерел та інструментів впливу лідера на розширення кола своїх послідовників, досягнення згоди і формування команди; ознайомити слухачів з методикою самооцінки лідерських якостей; розвинути розуміння лідерства завдяки емоційному інтелекту; розвинути у слухачів бачення майбутнього належного державного управління та місцевого самоврядування.

Заняття зі слухачами провели позаштатні викладачі центру.

 

«Лідерство заради доброго врядування. Розвиток лідерських якостей публічних службовців»«Лідерство заради доброго врядування. Розвиток лідерських якостей публічних службовців»


Додати до закладок | 8-04-2019, 11:30

  08 квітня п.р. у Миколаївському обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації розпочато навчання за професійною програмою підвищення кваліфікації за участю державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування.

  В рамках навчання слухачами будуть розглянуті питання щодо організації роботи зі зверненнями громадян; основних вимог та реалізації законодавства про доступ до публічної інформації; реалізації Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування»; державної політики у сфері зміни клімату та перспектив використання відновлюваних джерел енергії; питань охорони довкілля в Стратегії розвитку Миколаївської області до 2020 року; розвитку системи безоплатної правової допомоги; державної політики розвитку туризму та рекреаційно-курортної діяльності в Україні та в Миколаївській області; традицій та інновацій публічного управління; національно-патріотичного виховання дітей та молоді в Україні; захисту прав споживачів; реалізації власних та делегованих повноважень в сфері надання адміністративних послуг; місцевого самоврядування як ключового суб’єкту децентралізації влади; регіональної політики та децентралізації в Україні; антикорупційного законодавства; конфлікту інтересів та інших обмежень щодо запобігання корупції; фінансового контролю та моніторингу способу життя; пенсійної та медичної реформ; державної економічної політики та регіонального розвитку; євроінтеграційної політики України; євроатлантичної інтеграції та транскордонного співробітництва; ділового українського мовлення; бюджетної політики України; мистецтва публічного виступу; реформування системи освіти в Україні; призначення та надання субсидій населенню; боротьби з торгівлею людьми; підготовки проектів регіонального розвитку; взаємодії органів влади та громадянського суспільства; реалізації державної регуляторної політики в органах публічної влади; прав осіб з інвалідністю; інформаційних технологій та електронного урядування в державному управлінні; запобігання професійному вигоранню на публічній службі; основних напрямів протидії дискримінації та подолання гендерних стереотипів.

  Заняття зі слухачами проведуть фахівці та посадовці управлінь та відділів облдержадміністрації, Миколаївської міської ради; Міжрегіонального управління Нацдержслужби в Одеській, Миколаївській та Херсонській областях, АРК та м.Севастополі; РЛП «Тилігульський»; Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Миколаївській області; Асоціації міст України в Миколаївській області; Головного управління Національної поліції в Миколаївській області; Головного управління Пенсійного фонду України у Миколаївській області; громадської організації «Асоціація інвалідів-ветеранів АТО»; громадської організації «Фонд розвитку м. Миколаєва»; Регіонального Фонду підтримки підприємництва у Миколаївській області; комунального підприємства «Міський інформаційно-обчислювальний центр»; Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області; викладачі Національного університету кораблебудування ім.  адм. Макарова; ЧНУ ім. П. Могили; Миколаївського інституту права Національного університету «Одеська юридична академія»; Миколаївського міжрегіонального інституту розвитку людини ВНЗ «Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна»; Миколаївського коледжу культури і мистецтв; Миколаївського національного університету ім. В.О. Сухомлинського.

 

Професійна програма підвищення кваліфікації за участю державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядуванняПрофесійна програма підвищення кваліфікації за участю державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування


Додати до закладок | 3-04-2019, 09:57

  02 квітня п.р у Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації було розпочато дводенне навчання за програмою короткострокового семінару «Організація роботи комплексної системи захисту інформації Єдиної інформаційної аналітичної системи «Діти» за участю спеціалістів служб у справах дітей райдержадміністрацій, міських (міст обласного значення) рад, сільських, селищних, міських рад об’єднаних територіальних громад, на яких покладені обов’язки адміністраторів безпеки комплексної системи захисту інформації єдиної інформаційної аналітичної системи «Діти».

  Мета зазначеного заходу - ознайомити з особливостями організації роботи щодо захисту персональних даних дітей різних категорій, кандидатів в усиновлювачі, прийомні батьки, батьки-вихователі, опікуни та піклувальники в Єдиній інформаційно-аналітичній системі «Діти», сприяти вдосконаленню слухачами компетентності в питанні внесення та захисту інформації в Єдиній інформаційно-аналітичній системі «Діти», практично опанувати зміни, внесені у чинне законодавство України у зазначеній сфері.

  Заняття зі слухачами провели провідні фахівці служби у справах дітей Миколаївської облдержадміністрації.


Додати до закладок | 3-04-2019, 09:52

  02 квітня п.р у Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації було проведено навчання за програмою короткострокового семінару «Організація роботи з питань реабілітації, обслуговування осіб з інвалідністю, ветеранів війни та учасників АТО» за участю спеціалістів управлінь соціального захисту населення райдержадміністрацій, міських (міст обласного значення) рад.

  У відкритті навчання взяла участь директор департаменту соціального захисту населення Миколаївської облдержадміністрації - Єльчієва Оксана Русланівна.

  Мета зазначеного заходу - ознайомити зі змінами у законодавстві щодо соціального захисту осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю, ветеранів війни та учасників АТО та надати учасникам інформацію про організацію роботи стосовно забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю, ветеранів війни та учасників АТО.

  Заняття зі слухачами провели провідні фахівці департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації.

 

«Організація роботи з питань реабілітації, обслуговування осіб з інвалідністю, ветеранів війни та учасників АТО»«Організація роботи з питань реабілітації, обслуговування осіб з інвалідністю, ветеранів війни та учасників АТО»


Додати до закладок | 3-04-2019, 09:46

  02 квітня п.р. Центром перепідготовки та підвищення кваліфікації було проведено виїзний тематичний постійно діючий семінар «Енергозбереження та енергоефективність. Перспективи використання відновлюваних джерел енергії» на базі Березанської райдержадміністрації. У навчанні взяли участь державні службовці, посадові особи місцевого самоврядування Березанського району.

  У відкритті взяв участь Шевчук Микола Григорович – перший заступник голови Березанської райдержадміністрації.

  В рамках навчання слухачами були розглянуті питання щодо державної політики у сфері енергоефективності та енергозбереження; можливих заходів з підвищення ефективності споживання енергії в бюджетних закладах та у приватному секторі; відновлюваної енергетики у світі та Україні; проектів будівництва вітрових та сонячних станцій у Березанському районі Миколаївської області.

  Навчальний семінар провели позаштатні викладачі центру.

 

«Енергозбереження та енергоефективність. Перспективи використання відновлюваних джерел енергії»«Енергозбереження та енергоефективність. Перспективи використання відновлюваних джерел енергії»
«Енергозбереження та енергоефективність. Перспективи використання відновлюваних джерел енергії»«Енергозбереження та енергоефективність. Перспективи використання відновлюваних джерел енергії»


Додати до закладок | 25-03-2019, 10:26

  22 березня п.р. Миколаївським обласним центром перепідготовки та підвищення кваліфікації було проведено тренінг «Креативність та ініціативність в роботі». У навчанні взяли участь державні службовці територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади.

  В рамках навчання слухачами були розглянуті питання щодо креативності та ініціативності як особистісної компетенції державного службовця; рефлексії досвіду виявлення креативності та ініціативності на публічній службі; діагностики креативності особистості; умов, методів і методик розвитку креативності та ініціативності; впровадження інновацій в органах публічної влади.

  Заняття зі слухачами провели позаштатні викладачі центру.

 

«Креативність та ініціативність в роботі»«Креативність та ініціативність в роботі»
«Креативність та ініціативність в роботі»«Креативність та ініціативність в роботі»


Додати до закладок | 25-03-2019, 10:08

  22 березня п.р. Миколаївським обласним центром перепідготовки та підвищення кваліфікації було проведено тренінг «Ефективні комунікації як механізм взаємодії державних органів влади з громадськістю». У навчанні взяли участь фахівці відділів інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації, райдержадміністрацій та міських рад.

  В рамках навчання слухачами були розглянуті питання щодо комунікацій як основ успішного управління; особливостей комунікаційної взаємодії зі ЗМІ; особливостей взаємодії державних органів влади з громадськістю; кризових комунікацій.

  Заняття зі слухачами провели викладачі ЧНУ ім. П. Могили.

 

«Ефективні комунікації як механізм взаємодії державних органів влади з громадськістю»«Ефективні комунікації як механізм взаємодії державних органів влади з громадськістю»
«Ефективні комунікації як механізм взаємодії державних органів влади з громадськістю»«Ефективні комунікації як механізм взаємодії державних органів влади з громадськістю»


Додати до закладок | 21-03-2019, 11:44

  21 березня п.р. Центром перепідготовки та підвищення кваліфікації було проведено виїзний тематичний постійно діючий семінар «Комунікативна компетентність публічного службовця» на базі Березанської райдержадміністрації. У навчанні взяли участь державні службовці, посадові особи місцевого самоврядування Березанського району.

  У відкритті взяв участь Шевчук Микола Григорович – перший заступник голови Березанської райдержадміністрації.

  В рамках навчання слухачами були розглянуті питання щодо культури усного фахового спілкування; лексичного аспекту сучасної української літературної мови в професійному спілкуванні; дотримання граматичних норм сучасної української літературної мови; ділових паперів як засобу писемної професійної комунікації.

  Навчальний семінар провели викладачі Миколаївського міжрегіонального інституту розвитку людини ВНЗ «Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна».

 

«Комунікативна компетентність публічного службовця»«Комунікативна компетентність публічного службовця»
«Комунікативна компетентність публічного службовця»


(0512)
47 41 87