Додати до закладок | 13-03-2020, 11:21

На виконання  Постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 р. № 211 “Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19”, листа Міністерства освіти  і науки України від 11.03.2020 р. № 1/9-154 та доручення виконувача функцій і повноважень голови Миколаївської ОДА, першого заступника голови ОДА від 12.03.2020 р. № 4-д

 

 з 12 березня по 03 квітня поточного року в Миколаївському обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації оголошено КАРАНТИН.

 

Відповідно до рішення Уряду від 25 березня 2020 року карантинні заходи в Центрі ПРОДОВЖЕНО до 24 квітня 2020 року.


Додати до закладок | 13-03-2020, 11:20

  12 березня п.р. Миколаївським обласним центром перепідготовки та підвищення кваліфікації було проведено навчання за спеціальною короткостроковою програмою «Організація та здійснення публічних закупівель» за участю державних службовців, посадових осіб місцевого самоврядування, депутатів місцевих рад.

  В рамках навчання слухачами були розглянуті питання щодо законодавства України про закупівлю товарів, робіт, послуг за публічні кошти; принципів здійснення та вартісних меж закупівель; спрощених («допорогових») закупівель; порядку та основних умов планування закупівель; повноважень та функцій тендерного комітету або уповноваженої особи (осіб) замовника; порядку оприлюднення інформації про закупівлю та подання інформації під час проведення процедури закупівлі; кваліфікаційних критерій та підстав стосовно відмови учаснику в участі у процедурі закупівлі; порядку організації та проведення відкритих торгів; відхилення тендерних пропозицій та відміни замовником торгів чи визнання їх такими, що не відбулися.

  Навчальний семінар провели провідні фахівці департаменту економічного розвитку та регіональної політики Миколаївської облдержадміністрації.


Додати до закладок | 12-03-2020, 11:17

  11 березня п.р. Миколаївським обласним центром перепідготовки та підвищення кваліфікації було проведено навчання за спеціальною короткостроковою програмою «Кадрова служба в органах місцевого самоврядування: сучасні виклики та практики» за участю посадових осіб місцевого самоврядування, відповідальних за ведення кадрової роботи в органах місцевого самоврядування.

  В рамках навчання слухачами були розглянуті питання щодо проходження служби в органах місцевого самоврядування в умовах децентралізації влади; етичних стандартів та доброчесності на публічній службі; архівації особових справ; оформлення документів для нагородження посадових осіб почесними грамотами Міністерств, Кабінету Міністрів України, облдержадміністрації та оголошення подяк; організації мобілізаційної роботи та мобілізаційного діловодства в органах місцевого самоврядування; порядку здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю.

  Навчальний семінар провели провідні фахівці Міжрегіонального управління Нацдержслужби в Одеській, Миколаївській та Херсонській областях, АРК та м. Севастополі; Державного архіву Миколаївської області; відділу управління персоналом апарату Миколаївської облдержадміністрації; департаменту економічного розвитку та туризму Миколаївської облдержадміністрації; сектору мобілізаційної роботи апарату Миколаївської облдержадміністрації; управління Держпраці у Миколаївській області.

«Кадрова служба в органах місцевого самоврядування: сучасні виклики та практики»«Кадрова служба в органах місцевого самоврядування: сучасні виклики та практики»


Додати до закладок | 6-03-2020, 11:16

  05 березня п.р. у Миколаївському обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації було проведено навчання за загальною короткостроковою програмою «Е - декларування: вимоги та практика подання» за участю державних службовців територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади.

  В рамках навчання слухачами були розглянуті питання щодо декларування майна; змін, що внесені до деяких законодавчих актів з питань запобігання корупції; моніторингу способу життя суб’єктів декларування та додаткових заходів здійснення фінансового контролю; практики подання декларацій; відповідальності за порушення вимог фінансового контролю.

  Навчальний семінар провели провідні фахівці управління стратегічних розслідувань ГУНП в Миколаївській області та викладачі Миколаївського інституту права Національного університету «Одеська юридична академія».


Додати до закладок | 5-03-2020, 11:48

  04 березня п.р. Миколаївським обласним центром перепідготовки та підвищення кваліфікації було проведено виїзне навчання за загальною короткостроковою програмою «Інноваційний розвиток суспільства, як ключовий фактор входження України у світовий цивілізаційний простір» для посадових осіб місцевого самоврядування, депутатів Вознесенської міської ради (на базі Вознесенської міської ради).

  Відкрили навчальний захід заступник міського голови - Денис ХІМІЙ, керуюча справами виконавчого комітету Вознесенської міської ради - Наталя СЕРБЕНЮК та директор центру - Дмитро ДИБЧЕНКО.

  В рамках навчання слухачами були розглянуті питання щодо української екології інноваційного розвитку промисловості, сільського господарства, науки, соціуму; європейської системи підтримки та стимулювання інноваційного розвитку; мозкового штурму за авторською методикою «Нейронний генератор рішень Л-1»; розробки проекту СМАРТ-спеціалізації в Стратегії розвитку громади.

  Навчальний семінар проведено спільно з Регіонального Фонду підтримки підприємництва у Миколаївській області.

«Інноваційний розвиток суспільства, як ключовий фактор входження України у світовий цивілізаційний простір»«Інноваційний розвиток суспільства, як ключовий фактор входження України у світовий цивілізаційний простір»
«Інноваційний розвиток суспільства, як ключовий фактор входження України у світовий цивілізаційний простір»«Інноваційний розвиток суспільства, як ключовий фактор входження України у світовий цивілізаційний простір»


Додати до закладок | 27-02-2020, 11:57

  26 лютого п.р. на базі Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації розпочато черговий чотириденний тренінг для тренерів із метою підготовки кадрів задля посилення місцевого самоврядування та створення кращих умов для розвитку ОТГ, посилення конкурентоспроможності управління в органах місцевого самоврядування для лідерів, менеджерів середньої ланки, фахівців з публічних послуг громади, підвищення рівня залученості громадян до прийняття рішень, розробки проектів місцевого розвитку та забезпечення підзвітності та прозорості в громадському управлінні.

  Заходи проходять за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) у співпраці із Малопольською школою державного управління при Краківському університеті економіки (MSAP/UEK, Польща).

  Програма USAID DOBRE працює в 7 цільових областях: Дніпропетровській, Івано-Франківській, Харківській, Херсонській, Кіровоградській, Миколаївській та Тернопільській.

USAID DOBREUSAID DOBRE
USAID DOBREUSAID DOBRE

USAID DOBREUSAID DOBRE


Додати до закладок | 27-02-2020, 11:52

  26 лютого п.р. Миколаївським обласним центром перепідготовки та підвищення кваліфікації було проведено виїзне навчання за загальною короткостроковою програмою «Вдосконалення навичок публічного виступу. Мистецтво переговорного процесу» для державних службовців, посадових осіб місцевого самоврядування, депутатів місцевих рад Снігурівського району (на базі Снігурівської райдержадміністрації).

  Відкривав навчальний захід голова Снігурівської райдержадміністрації – Іван ЗУБРИЦЬКИЙ.

  Мета зазначеного заходу - вдосконалити навички публічного виступу та ведення ділових переговорів.

  Навчальний семінар провела викладач Миколаївського коледжу культури і мистецтв.

«Вдосконалення навичок публічного виступу. Мистецтво переговорного процесу»«Вдосконалення навичок публічного виступу. Мистецтво переговорного процесу»

«Вдосконалення навичок публічного виступу. Мистецтво переговорного процесу»«Вдосконалення навичок публічного виступу. Мистецтво переговорного процесу»


Додати до закладок | 27-02-2020, 11:48

  25 лютого п.р. у Миколаївському обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації було розпочато дводенне навчання за спеціальною короткостроковою програмою «Діяльність старости в об’єднаній територіальній громаді» за участю старост в об’єднаних територіальних громадах Миколаївської області.

  В рамках навчання слухачами були розглянуті питання щодо нормативно-правової бази діяльності старост; повноважень старост та їх реалізація; практики подання декларацій та відповідальності за порушення вимог фінансового контролю; результатів моніторингу Єдиного державного вебпорталу відкритих даних, проведених Секретаріатом Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у 2019 році; ролі комунікації у діяльності старост, налагодження взаємодії між старостами, громадою та виконавчим комітетом.

  Навчальний семінар провели: експерт з децентралізації та комунікації реформ; регіональний координатор взаємодії з громадськістю Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у Миколаївській області; провідний фахівець управління стратегічних розслідувань ГУНП в Миколаївській області Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції України.

«Діяльність старости в об’єднаній територіальній громаді»«Діяльність старости в об’єднаній територіальній громаді»
«Діяльність старости в об’єднаній територіальній громаді»«Діяльність старости в об’єднаній територіальній громаді»

Додати до закладок | 25-02-2020, 10:14

  21 лютого п.р. Миколаївським обласним центром перепідготовки та підвищення кваліфікації було проведено навчання за загальною короткостроковою програмою «Аналіз державної політики. Підготовка аналітичних документів» за участю державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування.

  Мета навчального заходу - формування у слухачів компетентностей з аналізу державної політики та підготовки аналітичних документів.

  Навчальний семінар провів викладач Національного університету кораблебудування ім. адмірала Макарова.

«Аналіз державної політики. Підготовка аналітичних документів»«Аналіз державної політики. Підготовка аналітичних документів»


Додати до закладок | 25-02-2020, 10:12

  21 лютого п.р. Миколаївським обласним центром перепідготовки та підвищення кваліфікації було проведено виїзне навчання за загальною короткостроковою програмою   «Е - декларування: вимоги та практика подання» для посадових осіб місцевого самоврядування, старост та депутатів Шевченківської сільської ради Вітовського району (на базі Шевченківської сільської ради).

  Відкрили семінар Шевченківський сільський голова Тетяна ШАКУНОВА та директор центру Дмитро ДИБЧЕНКО.

  В рамках навчання слухачами були розглянуті питання щодо світового досвіду декларування майна; змін, внесених до деяких законодавчих актів з питань запобігання корупції; моніторингу способу життя суб’єктів декларування та додаткових заходів здійснення фінансового контролю; практики подання декларацій; відповідальності за порушення вимог фінансового контролю.

  Навчальний семінар провів провідний фахівець управління стратегічних розслідувань ГУНП в Миколаївській області Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції України.

 «Е - декларування: вимоги та практика подання» «Е - декларування: вимоги та практика подання»


(0512)
47 41 87