Додати до закладок | 20-02-2019, 10:00
Дата проведення тематичного короткострокового семінару «Впровадження Е-врядування на публічній службі. Інформаційні технології в роботі публічного службовця» для державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування перенесена на невизначений термін.
   Про нову дату проведення навчального заходу буде повідомлено телефонограмою додатково!

Додати до закладок | 15-02-2019, 09:52

     15 лютого п.р у Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації було проведено навчання за програмою тематичного короткострокового семінару «Е-декларування: складання, подання, оприлюднення та основні помилки» за участю державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування.

     В рамках навчання слухачами були розглянуті питання щодо подання декларацій особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування; рекомендацій до чергового етапу е-декларування та при роботі з Єдиним державним реєстром декларацій; заповнення декларацій; моніторингу способу життя суб’єктів декларування; додаткових заходів здійснення фінансового контролю; відповідальності за порушення вимог фінансового контролю; декларування майна.

     Навчальний семінар провели провідні фахівці Головного управління Національної поліції в Миколаївській області.

 

«Е-декларування: складання, подання, оприлюднення та основні помилки»«Е-декларування: складання, подання, оприлюднення та основні помилки»«Е-декларування: складання, подання, оприлюднення та основні помилки»


Додати до закладок | 14-02-2019, 09:46

     14 лютого п.р. Миколаївським обласним центром перепідготовки та підвищення кваліфікації було проведено тематичний короткостроковий семінар «Організація та здійснення публічних закупівель» за участю державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування сільських, селищних, міських рад, в тому числі об’єднаних територіальних громад Миколаївської області.

     Під час занять слухачі ознайомились із законодавством України про закупівлю товарів, робіт послуг за публічні кошти; принципами здійснення та вартісними межами закупівель; порядком та основними умовами планування закупівель; повноваженнями та функціями тендерного комітету або уповноваженої особи (осіб) замовника. Отримали практичні рекомендації з порядку організації та проведення відкритих торгів; порядку оприлюднення інформації про закупівлю та подання інформації під час проведення процедури закупівлі.

     Заняття зі слухачами провели провідні фахівці департаменту економічного розвитку та регіональної політики Миколаївської облдержадміністрації.

 

«Організація та здійснення публічних закупівель»«Організація та здійснення публічних закупівель»


Додати до закладок | 13-02-2019, 09:07
   13 лютого п.р у Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації було проведено навчання за програмою тематичного короткострокового семінару «Практичні аспекти впровадження законодавства про державну службу» за участю керівників та спеціалістів служб управління персоналом райдержадміністрацій, структурних підрозділів облдержадміністрації.
   В рамках навчання слухачами були розглянуті питання щодо вимог чинного законодавства при проведенні конкурсу на зайняття посад державної служби та алгоритм дій служб управління при його проведенні; порядку призначення  на посади та звільнення з посад державної служби; принципів та правил кадрового діловодства в органах державної служби; присвоєння рангів державним службовцям; порушень службової дисципліни; оцінювання результатів службової діяльності.
   Заняття зі слухачами провели провідні фахівці відділу управління персоналом апарату Миколаївської облдержадміністрації та Міжрегіонального управління Нацдержслужби в Одеській, Миколаївській та Херсонській областях, АРК та м. Севастополі.  


«Практичні аспекти впровадження законодавства про державну службу»«Практичні аспекти впровадження законодавства про державну службу»«Практичні аспекти впровадження законодавства про державну службу»«Практичні аспекти впровадження законодавства про державну службу»

Додати до закладок | 13-02-2019, 09:01
   13 лютого п.р у Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації було проведено навчання за програмою постійно діючого семінару «Використання програмно-технічного комплексу «Житлові субсидії» за участю спеціалістів управлінь соціального захисту населення райдержадміністрацій, міських (міст обласного значення) рад.
   У відкритті навчання взяла участь директор департаменту соціального захисту населення Миколаївської облдержадміністрації - Єльчієва Оксана Русланівна.
   Мета зазначеного заходу - поглиблене вивчення можливостей системи «Житлові субсидії»; роз’яснення технологій проведення нарахування і виплати житлових субсидій.  
   Заняття зі слухачами провели провідні фахівці департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації.  

«Використання програмно-технічного комплексу «Житлові субсидії»«Використання програмно-технічного комплексу «Житлові субсидії»«Використання програмно-технічного комплексу «Житлові субсидії»«Використання програмно-технічного комплексу «Житлові субсидії»

Додати до закладок | 5-02-2019, 08:23
   05 лютого п.р у Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації було проведено навчання за програмою короткострокового семінару «Правовий захист осіб, які постраждали від домашнього насильства. Співпраця суб’єктів взаємодії щодо попередження домашнього насильства» за участю спеціалістів управлінь соціального захисту населення райдержадміністрацій, міських (міст обласного значення) рад.
   У відкритті навчання взяла участь директор департаменту соціального захисту населення Миколаївської облдержадміністрації - Єльчієва Оксана Русланівна.
Мета семінару полягає у вивченні основних напрямів реалізації державної політики у сфері запобігання та протидії домашньому насильству, спрямовані на захист прав  та інтересів постраждалих осіб, розвиток системи знань і умінь, які забезпечують здатність запобігати виникненню домашнього насильства, ефективно реагувати на факти насильства, усувати наслідки скоєного насильства та надавати допомогу та захист постраждалим особам.
   Заняття зі слухачами провели провідні фахівці департаменту соціального захисту населення Миколаївської облдержадміністрації; Миколаївського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді; Миколаївської школи медіації та Другого миколаївського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.  

«Правовий захист осіб, які постраждали від домашнього насильства. Співпраця суб’єктів взаємодії щодо попередження домашнього насильства»«Правовий захист осіб, які постраждали від домашнього насильства. Співпраця суб’єктів взаємодії щодо попередження домашнього насильства»«Правовий захист осіб, які постраждали від домашнього насильства. Співпраця суб’єктів взаємодії щодо попередження домашнього насильства»

Додати до закладок | 30-01-2019, 09:41
   30 січня п.р. Центром перепідготовки та підвищення кваліфікації було проведено виїзний тематичний короткостроковий семінар «Е-декларування: складання, подання, оприлюднення та основні помилки» на базі Снігурівської райдержадміністрації. У навчанні взяли участь державні службовці, посадові особи місцевого самоврядування Снігурівського району.
   Перед початком навчання голова Снігурівської райдержадміністрації Інна Бойко подякувала та відзначила почесною грамотою Тамілу Чернюк за гідний вчинок, відвагу та проявлений героїзм під час порятунку дітей.
Далі очільниця району привітала учасників семінару та відзначила важливість оновлення інформації з питань декларування доходів громадян.
   В рамках навчання слухачами були розглянуті питання щодо подання декларацій особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування; рекомендацій до чергового етапу е-декларування та при роботі з Єдиним державним реєстром декларацій; заповнення декларацій; моніторингу способу життя суб’єктів декларування; додаткових заходів здійснення фінансового контролю; відповідальності за порушення вимог фінансового контролю; декларування майна.
   Навчальний семінар провели провідні фахівці Головного управління Національної поліції в Миколаївській області.  

«Е-декларування: складання, подання, оприлюднення та основні помилки»«Е-декларування: складання, подання, оприлюднення та основні помилки»

Додати до закладок | 29-01-2019, 09:38
   29 січня п.р у Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації було розпочато навчання за програмою постійно діючого семінару «Розмовна англійська мова для публічних службовців» за участю державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування.
   Мета семінару – формування та розвиток іншомовної компетенції, необхідної і достатньої для вирішення комунікативно-практичних завдань у ситуаціях спілкування з додержанням орфоепічних і стилістичних норм в усіх аспектах розмовного і писемного мовлення; подальший розвиток вмінь слухачів з урахуванням їх попереднього досвіду; ознайомлення слухачів з новими прийомами та стратегіями навчання; розвиток мовленнєвої діяльності слухачів згідно з потребами комунікації.
   Заняття зі слухачами з використанням сучасних інформаційних технологій та передових методик вивчення англійської мови проводитиме доцент кафедри англійської філології Чорноморського національного університету ім. П. Могили, кандидат педагогічних наук, позаштатний викладач центру.  

Додати до закладок | 22-01-2019, 09:38
   22 січня п.р. у Миколаївському обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації розпочато навчання за програмою тематичного постійно діючого семінару «Стандарт української мови для публічних посадовців». У навчанні беруть участь державні службовці та посадові особи місцевого самоврядування.
   В рамках навчання слухачі детальніше дізнаються про державну мовну політику, поглиблять свої знання української мови; опанують особливості офіційно-ділового стилю, класифікацію документів, структуру тексту документа, вимоги щодо складання й оформлювання ділових паперів; оволодіють основними нормами сучасного українського ділового мовлення.
   Викладачем тематичного постійно діючого семінару з вивчення ділової української мови є кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри права та соціально-поведінкових наук Миколаївського міжрегіонального інституту розвитку людини ВНЗ «Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна».  


«Стандарт української мови для публічних посадовців»«Стандарт української мови для публічних посадовців»«Стандарт української мови для публічних посадовців»

Додати до закладок | 12-12-2018, 09:54
   12 грудня п.р. у Миколаївському обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації відбулося навчання за програмою тематичного короткотермінового семінару «Забезпечення державних соціальних гарантій» за участю заступників начальників управлінь, заступників директорів департаментів соціального захисту населення райдержадміністрацій, міських (міст обласного значення) рад.
   В рамках навчання слухачами були розглянуті питання щодо призначення і виплати державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування; встановлення статусу та видача посвідчень; реалізації пілотного проекту із соціального захисту сімей з дітьми та підтримки розвитку відповідального батьківства шляхом надання при народженні дитини одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка»; забезпечення житлом пільгових категорій громадян; організаційно-правових аспектів забезпечення оздоровлення дітей; надання пільг окремим категоріям громадян.
   Навчальний семінар провели провідні фахівці департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації.  

«Забезпечення державних соціальних гарантій»«Забезпечення державних соціальних гарантій»«Забезпечення державних соціальних гарантій»

(0512)
47 41 87