~ Миколаївський регіональний
центр підвищення кваліфікації ~


Додати до закладок | 22-09-2023, 13:17

  21 та 22 вересня п.р. Миколаївським регіональним центром підвищення кваліфікації з використанням програмного додатка "Зум” було проведено навчання за загальною короткостроковою програмою «Роль стратегічного планування у місцевому розвитку» за участю державних службовців категорій "Б” та "В”, посадових осіб місцевого самоврядування IV-VI категорій посад, депутатів місцевих рад.

  У відкритті навчання взяв участь директор Миколаївського регіонального центру підвищення кваліфікації – Дмитро Дибченко.

  Мета зазначеного заходу – отримання учасниками професійного навчання теоретичних знань та практичних кейсів із стратегічного планування у місцевому розвитку, що необхідні для сталого розвитку територіальних громад, представлення їх інтересів за межами громади, участі у інноваційних проєктах, вивчення зарубіжного досвіду місцевого розвитку, залучення коштів з різноманітних джерел у розвиток територіальної громади..

  Заняття провів доктор економічних наук, професор, Голова ГО «Агенція Розвитку Південного регіону» - В’ячеслав Клочан

 


Додати до закладок | 21-09-2023, 15:52

   20 вересня п.р. Миколаївським регіональним центром підвищення кваліфікації з використанням програмного додатка зум було проведено навчання за спеціальною короткостроковою програмою «Організація надання соціальних послуг населенню» за участю державних службовців категорій «Б» та «В» управлінь соціального захисту населення райвійськадміністрацій, посадових осіб місцевого самоврядування VI-VII категорій посад, відповідальних за надання соціальних послуг населенню.

   У відкритті навчання взяли участь директор Миколаївського регіонального центру підвищення кваліфікації – Дмитро Дибченко та директорка департаменту соціального захисту населення Миколаївської облвійськадміністрації – Оксана Єльчієва.

  Мета зазначеного заходу - формування в учасників професійного навчання практичних знань, умінь та навичок щодо застосування норм чинного законодавства під час надання соціальних послуг населенню.

  Заняття зі слухачами провели провідні фахівці департаменту соціального захисту населення Миколаївської облвійськадміністрації та голова Миколаївської обласної організації Товариства Червоного Хреста України - Андрій Скороход.

Screenshot-3

Додати до закладок | 20-09-2023, 16:03

   18 та 19 вересня п.р. Миколаївським регіональним центром підвищення кваліфікації з використанням програмного додатка зум було проведено навчання за загальною короткостроковою програмою «Пріоритетні вектори розбудови національної економіки країни та інвестиційна політика у післявоєнний час» за участю державних службовців категорій "Б” та "В”, посадових осіб місцевого самоврядування VІ-VIІ категорій посад, депутатів місцевих рад.

  У відкритті навчання взяв участь директор Миколаївського регіонального центру підвищення кваліфікації – Дмитро Дибченко.

  Мета зазначеного заходу – удосконалення професійних компетентностей публічних службовців щодо впровадження та підтримки механізмів антикризового регулювання в процесі розбудови національної економіки України, в тому числі шляхом залучення інвестицій на регіональному рівні.

  Заняття провела кандидат економічних наук, доцент кафедри менеджменту Національного університету кораблебудування ім. адмірала Макарова – Марина Волосюк.

18-19-09-2023

Додати до закладок | 19-09-2023, 13:17

   З 18 до 29 вересня п.р. Миколаївським регіональним центром підвищення кваліфікації за використанням програмного додатка зум було проведено навчання за спеціальною професійною (сертифікатною) програмою підвищення кваліфікації «Професійно-посадовий розвиток державних службовців: компетентнісний підхід» за участю державних службовців категорій "Б” та "В”, які не підвищували кваліфікацію протягом останніх трьох років.

   У відкритті навчання взяли участь директор Миколаївського регіонального центру підвищення кваліфікації -Дмитро ДИБЧЕНКО.

   Мета зазначеного заходу - сприяння професійно-посадовому розвитку, підвищенню професійної компетентності, цілеспрямований розвиток особистих здібностей державного службовця, раціональне використання його потенціалу.      Поглиблення комплексу знань з публічного управління та адміністрування, управління персоналом, набуття лідерських якостей, розвиток мотивації та командної взаємодії, поглиблення цифрової грамотності.

   Заняття зі слухачами провели викладачі провідних ВНЗ України, заступник начальника Південно-Східного міжрегіонального управління Національного агентства України з питань державної служби в Одеській, Миколаївській та Херсонській областях, АРК та м. Севастополі, Української асоціації центрів підтримки бізнесу, Центру інноваційного розвитку та дистанційної освіти та позаштатні викладачі Центру.

 

 


 

 

image
перевод с английского на русский картинки

Додати до закладок | 18-09-2023, 15:43

  14 та 15 вересня п.р. Миколаївським регіональним центром підвищення кваліфікації з використанням програмного додатка "Зум” було проведено навчання за загальною короткостроковою програмою "Тайм-менеджмент і персональна ефективність” за участю державних службовців категорій «Б» та «В» територіальних підрозділі центральних органів виконавчої влади.

  Мета зазначеного заходу – удосконалення учасниками професійного навчання знань щодо ефективних систем управління часом, принципів, методів, технік самоменеджменту, розвитку персональної ефективності, а також отримання практичних кейсів із застосування інструментів тайм-менеджменту.

 Заняття зі слухачами провела практичний психолог кафедри соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню Чорноморського національного університету ім. П.Могили - Наталя Ференс.

Screenshot-5Screenshot-6

Додати до закладок | 15-09-2023, 15:54

   14 вересня п.р. Миколаївським регіональним центром підвищення кваліфікації з використанням програмного додатка зум було проведено навчання за спеціальною короткостроковою програмою «Організація роботи служб управління персоналом в установах соціального захисту населення в умовах воєнного стану» за участю державних службовців категорій «Б», «В» управлінь соціального захисту населення райвійськадміністрацій, посадових осіб місцевого самоврядування VI-VII категорій посад.

   У відкритті навчання взяла участь директорка департаменту соціального захисту населення Миколаївської облвійськадміністрації – Оксана Єльчієва.

   Мета зазначеного заходу - підвищення учасниками професійного навчання професійної компетентності, набуття практичних умінь та навичок, необхідних для якісної і ефективної організації управління персоналом та ведення військово-облікової роботи у період воєнного часу відповідно до вимог чинного законодавства в органах соціального захисту населення.

   Заняття зі слухачами провели заступниця начальника Південно-Східного міжрегіонального управління Національного агентства України з питань державної служби – начальниця відділу в Одеській, Миколаївській, Херсонській областях, Автономній Республіці Крим та м.Севастополь - Ольга Кальченко та інспектор з військового обліку ТЦК та СП - Юрій Жепало.

 


Додати до закладок | 14-09-2023, 16:09

   12 та 13 вересня п.р. Миколаївським регіональним центром підвищення кваліфікації з використанням програмного додатка зум було проведено навчання за загальною короткостроковою програмою «Соціально відповідальний бізнес як інструмент антикризового розвитку територій» за участю державних службовців категорій "Б” та "В”, посадових осіб місцевого самоврядування ІV-VI категорій посад, депутатів місцевих рад.

  Мета зазначеного заходу – формування в учасників професійного навчання компетентностей із застосування інструментарію антикризового розвитку територій.

  Заняття провела кандидат економічних наук, доцент кафедри менеджменту Національного університету кораблебудування ім. адмірала Макарова – Марина Волосюк.

67-1

Додати до закладок | 13-09-2023, 15:34

   11-12 вересня п.р.Миколаївським регіональним центром підвищення кваліфікації з використанням програмного додатка зум було проведено навчання за загальною короткостроковою програмою «Практикум із ділової української мови» за участю державних службовців категорій «Б» та «В», посадових осіб місцевого самоврядування VI-VІІ категорій посад, депутатів місцевих рад.

  У відкритті навчання взяв участь директор Миколаївського регіонального центру підвищення кваліфікації – Дмитро Дибченко.

  Мета зазначеного заходу - сприяти розвиткові професійної мовної компетентності учасників професійного навчання. Зокрема, розвивати мовну й мовленнєву компетентність; оновити й поглибити лінгвістичні знання; орієнтувати на доцільне використання мовних засобів української мови в усіх видах мовленнєвої діяльності для якісного виконання посадових обов’язків; розширювати функції.

  Заняття зі слухачами провела кандидатка педагогічних наук - Олена Божко.

Screenshot-2Screenshot-3

Додати до закладок | 11-09-2023, 12:37

   07 та 08 вересня п.р.Миколаївським регіональним центром підвищення кваліфікації з використанням програмного додатка зум було проведено навчання за загальною короткостроковою програмою «Практикум із ділової української мови» за участю державних службовців категорій «Б» та «В» територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади.

   У відкритті навчання взяв участь директор Миколаївського регіонального центру підвищення кваліфікації – Дмитро Дибченко.

   Мета зазначеного заходу - сприяти розвиткові професійної мовної компетентності учасників професійного навчання. Зокрема, розвивати мовну й мовленнєву компетентність; оновити й поглибити лінгвістичні знання; орієнтувати на доцільне використання мовних засобів української мови в усіх видах мовленнєвої діяльності для якісного виконання посадових обов’язків; розширювати функції.

   Заняття зі слухачами провела кандидатка педагогічних наук, доцентка кафедри права та інформаційних технологій Миколаївського інституту розвитку людини ЗВО «Університет «Україна» - Олена Божко.

 


(0512)
47 41 87