Додати до закладок | 25-06-2019, 09:38

24 червня п.р. Миколаївським обласним центром перепідготовки та підвищення кваліфікації спільно з департаментом соціального захисту населення Миколаївської облдержадміністрації розпочато навчання за програмою тематичного короткострокового семінару «Корекційні програми для осіб, які вчиняють домашнє насильство» за участю фахівців, які працюють у сфері запобігання та протидії домашньому насильству.

У відкритті навчання взяли участь директор департаменту соціального захисту населення Миколаївської облдержадміністрації - Єльчієва Оксана Русланівна та директор центру - Дибченко Дмитро Миколайович.

Мета семінару – полягає у вивченні основних напрямів реалізації державної політики у сфері запобігання та протидії домашньому насильству, розвиток системи знань і умінь, які забезпечують здатність корегувати поведінку осіб, які вчиняють домашнє насильство, ефективно реагувати на факти насильства.

Навчальний семінар проведуть викладачі Миколаївського інституту післядипломної педагогічної освіти; Миколаївського національного аграрного університету та позаштатні викладачі центру.

 

«Корекційні програми для осіб, які вчиняють домашнє насильство»«Корекційні програми для осіб, які вчиняють домашнє насильство»


Додати до закладок | 20-06-2019, 11:52

20 червня п.р. на базі Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації розпочато проведення підсумкового заходу проекту "Європейські інструменти для розвитку малого та середнього бізнесу України".

Співорганізатори заходу - Сіверський інститут регіональних досліджень, Чернігівський обласний центр перепідготовки та підвищення кваліфікації, Агенція регіонального розвитку Чернігівської області, ГО "Центр сприяння розвитку громад" (м.Чернігів), Чернігівський національний технологічний університет.

Під час заходу дискутували про політику ЄС у сфері підтримки підприємництва; говорили про можливості для МСП щодо отримання грантів та кредитів, започаткування бізнесу, пошуку партнерів; про можливості для навчання; про алгоритм кроків для отримання "європейських" грантів і кредитів; вивчили успішні практики використання європейських інструментів підтримки МСП тощо. В ході семінару заплановано знайомство колег з кращими практиками розвитку агропромислового сектору Миколаївської області.

 

"Європейські інструменти для розвитку малого та середнього бізнесу України""Європейські інструменти для розвитку малого та середнього бізнесу України"
"Європейські інструменти для розвитку малого та середнього бізнесу України""Європейські інструменти для розвитку малого та середнього бізнесу України"


Додати до закладок | 18-06-2019, 11:50

В Миколаївській області впроваджується Програма Світового банку “Підтримка прозорого управління земельними ресурсами в Україні”, до якої в липні 2018 року приєдналася Миколаївська область, про що підписано Меморандум зі Світовим банком про взаєморозуміння щодо впровадження Програми.

В рамках зазначеної Програми одним із напрямків є аерокосмічні спостереження в інтересах сталого розвитку та безпеки агропромислового розвитку.

Тому, 18 червня п.р. Центром перепідготовки та підвищення кваліфікації разом з департаментом агропромислового розвитку було розпочато тематичний короткостроковий семінар «ГІС-технології з дистанційного зондування землі при виконанні основних завдань органів державної влади щодо забезпечення реалізації державної аграрної політики». Навчання проводиться для державних службовців, які забезпечують виконання функцій з питань агропромислового розвитку територій.

Під час навчання слухачі робитимуть основні операції з геопросторовими даними, будуть працювати із картою класифікації, завантажуючи стиль до неї для розподілу земного покриву на різні класи та зберігатимуть результати у різних форматах (растр та вектор). За допомогою модуля “Зональна статистика” навчаться рахувати площі певних культур в межах сільських рад, районів, полів, або області в цілому. Також будуть розглянуті супутникові дані, їх джерела та способи завантаження, варіанти відображення спектральних каналів. З використанням карт за кілька років поспіль відслідкують сивозміни на одному полі протягом кількох років. Спостереження за часовим рядом дозволить слухачам спостерігати за змінами лісу, міських агломерацій, знаходити пожежі, повені тощо.

Навчальний семінар провели науковці компанії EOS та інституту космічних досліджень НАН та ДКА України.

 

«ГІС-технології з дистанційного зондування землі при виконанні основних завдань органів державної влади щодо забезпечення реалізації державної аграрної політики»«ГІС-технології з дистанційного зондування землі при виконанні основних завдань органів державної влади щодо забезпечення реалізації державної аграрної політики»


Додати до закладок | 14-06-2019, 11:48

14 червня п.р. Центром перепідготовки та підвищення кваліфікації було проведено тематичний короткостроковий семінар-тренінг «Надання адміністративних послуг із використанням інформаційної системи «Єдиний регіональний веб-портал адміністративних послуг Миколаївської області». У навчанні взяли участь адміністратори центрів надання адміністративних послуг Миколаївської області, фахівці структурних підрозділів Миколаївської міської ради, суб’єкти надання адміністративних послуг Миколаївської області.

В рамках навчання слухачами були розглянуті питання щодо реєстрації нового адміністратора ЦНАП; зворотнього зв’язку з адміністратором порталу; реєстрації нової та анулювання помилково заведеної справи; пошуку та коригування даних Заявника; адміністративних послуг Міграційної служби; адміністративної послуги «Державна реєстрація права власності на нерухоме майно»; формування графіку прийому адміністраторів; реєстрації адміністративних порушень; формування статистичних звітів та формування Відомостей для міграційної служби.

Навчальний семінар провели фахівці департаменту впровадження інформаційних систем НВФ «ГРІС»; відділу з питань організації надання адміністративних послуг Миколаївської облдержадміністрації та регіональний представник Програми «U-LEAD з Європою».

 

«Надання адміністративних послуг із використанням інформаційної системи «Єдиний регіональний веб-портал адміністративних послуг Миколаївської області»«Надання адміністративних послуг із використанням інформаційної системи «Єдиний регіональний веб-портал адміністративних послуг Миколаївської області»


Додати до закладок | 13-06-2019, 11:44

13 червня п.р. Центром перепідготовки та підвищення кваліфікації було проведено тематичний короткостроковий семінар-тренінг «Надання адміністративних послуг із використанням інформаційної системи «Єдиний регіональний веб-портал адміністративних послуг Миколаївської області» на базі Національного університету кораблебудування ім. адмірала Макарова. У навчанні взяли участь адміністратори центрів надання адміністративних послуг Миколаївської області, фахівці структурних підрозділів Миколаївської міської ради, суб’єкти надання адміністративних послуг Миколаївської області.

В рамках навчання слухачами були розглянуті питання щодо реєстрації нового адміністратора ЦНАП; зворотнього зв'язку з адміністратором порталу; реєстрації нової та анулювання помилково заведеної справи; пошуку та коригування даних Заявника; адміністративних послуг Міграційної служби; адміністративної послуги «Державна реєстрація права власності на нерухоме майно»; формування графіку прийому адміністраторів; реєстрації адміністративних порушень; формування статистичних звітів та формування Відомостей для міграційної служби.

Навчальний семінар провели фахівці департаменту впровадження інформаційних систем НВФ «ГРІС»; відділу з питань організації надання адміністративних послуг Миколаївської облдержадміністрації та регіональний представник Програми «U-LEAD з Європою».

 

«Єдиний регіональний веб-портал адміністративних послуг Миколаївської області» на базі Національного університету кораблебудування ім. адмірала Макарова«Єдиний регіональний веб-портал адміністративних послуг Миколаївської області» на базі Національного університету кораблебудування ім. адмірала Макарова
«Єдиний регіональний веб-портал адміністративних послуг Миколаївської області» на базі Національного університету кораблебудування ім. адмірала Макарова«Єдиний регіональний веб-портал адміністративних послуг Миколаївської області» на базі Національного університету кораблебудування ім. адмірала Макарова


Додати до закладок | 12-06-2019, 11:43

Завдяки багаторічній та плідній співпраці між Миколаївським обласним центром перепідготовки та підвищення кваліфікації та Одеським регіональним інститутом державного управління Національної академії державного управління при Президентові України 12 та 13 червня п.р. на базі центру проходить виїзна процедура прийому документів для вступу до Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України на спеціальність «Публічне управління та адміністрування» (магістратура) від службовців органів публічної влади Миколаївської області.

Здійснюється прийом документів від вступників, відбуваються профорієнтаційні зустрічі із зацікавленими особами щодо вступу до інституту. Новела цього року - всі, хто забажав, складають вступні випробування - комп’ютерні тестування та проходять співбесіду на базі центру.

 

Виїзна процедура прийому документів для вступу до Одеського регіонального інституту державного управлінняВиїзна процедура прийому документів для вступу до Одеського регіонального інституту державного управління
Виїзна процедура прийому документів для вступу до Одеського регіонального інституту державного управлінняВиїзна процедура прийому документів для вступу до Одеського регіонального інституту державного управління


Додати до закладок | 6-06-2019, 10:46

  05 червня п.р. Миколаївським обласним центром перепідготовки та підвищення кваліфікації було проведено низку виїзних тематичних короткострокових семінарів на тему: «Правові засади та практичні аспекти запобігання корупції». Відвідали Первомайську та Южноукраїнську міські ради. Навчання провели для державних службовців, посадових осіб місцевого самоврядування Первомайського району та посадових осіб місцевого самоврядування, депутатів Южноукраїнської міської ради.

  У відкритті навчання на базі Первомайської міської ради взяла участь міський голова – Дромашко Людмила Григорівна.

  Мета зазначеного заходу – підвищення професійної компетентності публічних посадовців з питань, пов’язаних із запобіганням корупції; оволодіння слухачами основними знаннями про механізми запобігання вчиненню корупційних діянь та протидії проявам корупції, шляхи усунення наслідків правопорушень, пов’язаних з корупцією, формування у посадовців відповідних навиків та умінь самостійного вивчення і аналізу законодавства України у сфері запобігання корупції.

  Навчальні семінари провели викладачі Миколаївського інституту права Національного університету «Одеська юридична академія».

 

 «Правові засади та практичні аспекти запобігання корупції» на базі Первомайської та Южноукраїнської міських рад «Правові засади та практичні аспекти запобігання корупції» на базі Первомайської та Южноукраїнської міських рад

 

 «Правові засади та практичні аспекти запобігання корупції» на базі Первомайської та Южноукраїнської міських рад «Правові засади та практичні аспекти запобігання корупції» на базі Первомайської та Южноукраїнської міських рад


Додати до закладок | 5-06-2019, 08:11

  04 червня п.р. у Миколаївському обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації було проведено навчання за програмою тематичного короткострокового семінару «Порядок призначення різних видів державної допомоги» за участю спеціалістів управлінь соціального захисту населення райдержадміністрацій, міських (міст обласного значення) рад.

  У відкритті навчання взяла участь директор департаменту соціального захисту населення Миколаївської облдержадміністрації - Єльчієва Оксана Русланівна.

  Слухачі отримали інформацію з наступних питань:

- підсумки перевірки справ отримувачів державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям;

- порядок подання та оформлення документів для призначення різних видів державної допомоги;

- порядок призначення різних видів державної допомоги;

- зміни до Положення про порядок призначення субсидій;

- порядок призначення житлових субсидій;

- підстави для відмови у призначенні субсидії та випадки її припинення;

- призначення субсидії у грошовій готівковій (безготівковій) формі.

  Заняття зі слухачами провели провідні фахівці департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації.

 

«Порядок призначення різних видів державної допомоги»«Порядок призначення різних видів державної допомоги»


Додати до закладок | 5-06-2019, 08:09

  04 червня п.р. Миколаївським обласним центром перепідготовки та підвищення кваліфікації було проведено виїзний тематичний постійно діючий семінар «Мовна компетентність публічного службовця» на базі Снігурівської райдержадміністрації за участю державних службовців, посадових осіб місцевого самоврядування Снігурівського району.

  Відкрили семінар в.о. керівника апарату - начальник відділу правового забезпечення та діловодства Снігурівської райдержадміністрації Лисиця Ірина Іванівна  та директор центру  Дибченко Дмитро Миколайович.

  В рамках навчання слухачами були розглянуті питання щодо особливостей  орфоепічних та акцентуаційних норм сучасної української літературної мови; складних випадків слововживання в професійному мовленні; мовної норми та порушення її в професійній діяльності; правил оформлення ділових паперів.

  Заняття провели викладачі Миколаївського міжрегіонального інституту розвитку людини ВНЗ «Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна».

 

«Мовна компетентність публічного службовця» на базі Снігурівської райдержадміністрації«Мовна компетентність публічного службовця» на базі Снігурівської райдержадміністрації
«Мовна компетентність публічного службовця» на базі Снігурівської райдержадміністрації


Додати до закладок | 31-05-2019, 11:31

  30 травня п.р. у Миколаївському обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації спільно з Одеським регіональним інститутом державного управління Національної академії державного управління при Президентові України відбувся короткостроковий семінар «Ефективне впровадження сучасних реформ» за участю державних службовців Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області.

  Під час заходу слухачі отримали інформацію про механізми забезпечення ефективності діяльності органів публічної влади; децентралізацію органів публічної влади в контексті впровадження сучасних реформ; євроатлантичний та євроінтеграційний курс в державній політиці України; норми ділової поведінки посадовців з питань етики як принципу формування позитивного іміджу діяльності органів публічної влади.

  У роботі заходу взяли участь викладачі Одеського регіонального інституту державного управління НАДУ при Президентові України та директор Миколаївського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації.

 

«Ефективне впровадження сучасних реформ»«Ефективне впровадження сучасних реформ»
«Ефективне впровадження сучасних реформ»«Ефективне впровадження сучасних реформ»


(0512)
47 41 87