~ Миколаївський регіональний
центр підвищення кваліфікації ~


Додати до закладок | 14-12-2021, 14:19
  14 грудня п.р. Центром з використанням програмного додатка зум було проведено навчання за спеціальною короткостроковою програмою «Ефективні комунікації як дієвий інструмент сталого розвитку громади» за участю посадових осіб місцевого самоврядування ІV – VII категорій посад та депутатів Мостівської сільської ради.
  У відкритті навчання взяла участь сільський голова Мостівської сільської ради - Надія БАБАНСЬКА.
  Мета зазначеного заходу - розвиток в учасників професійного навчання умінь ефективної комунікації, що забезпечить  ефективну взаємодію з громадськістю та формування команди однодумців по реалізації перспективного плану розвитку громади.
  Заняття зі слухачами провів експерт з децентралізації та комунікації реформ, депутат Миколаївської районної ради, позаштатний викладач Центру.

Додати до закладок | 14-12-2021, 14:17
  На виконання доручення керівника апарату Миколаївської облдержадміністрації від 26.11.2021 № 7088/05-74/3-21 щодо забезпечення виконання Індивідуальних програм професійного розвитку державних службовців 13-14 грудня п.р. Миколаївським регіональним центром підвищення кваліфікації з використанням програмного додатка зум було проведено навчання за загальною короткостроковою програмою "Основи медіаграмотності, відповідальне споживання інформації” за участі державних службовців категорій "Б” та "В” Миколаївської області.
  Під час освітнього процесу було обговорено питання щодо особливостей поширення інформації в сучасному медіапросторі; фейку як одного з механізмів маніпуляції; професійних стандартів в медіа.
  Заняття провели викладачі Чорноморського національного університету імені Петра Могили.

Додати до закладок | 14-12-2021, 14:16

   На виконання доручення керівника апарату Миколаївської облдержадміністрації від 26.11.2021 № 7088/05-74/3-21 щодо забезпечення виконання Індивідуальних програм професійного розвитку державних службовців 13 грудня п.р. Миколаївським регіональним центром підвищення кваліфікації з використанням програмного додатка зум було проведено навчання за загальною короткостроковою програмою "Сучасні офісні технології підготовки документів” за участі державних службовців категорій "Б” та "В” Миколаївської області.

  В ході навчання були обговорені питання щодо створення текстових документів в редакторі MS Word та роботи з багатосторінковими документами; створення електронних таблиць в MS Excel; розрахункових операцій в Excel; створення вкладених функцій; сортування та фільтрації даних; додаткових механізмів обробки даних в MS Excel; створення презентацій пакетом MS Power Point.

  Заняття провели викладачі Чорноморського національного університету імені Петра Могили.

 


Додати до закладок | 10-12-2021, 16:14
  09 грудня п.р. Миколаївським регіональним центром підвищення кваліфікації з використанням програмного додатка зум було розпочато навчання за спеціальною короткостроковою програмою «Стратегічні напрями розвитку туризму в Миколаївській області» за участю посадових осіб місцевого самоврядування V – VII категорій посад, депутатів місцевих рад.
  У відкритті навчання взяв участь директор Миколаївського регіонального центру підвищення кваліфікації – Дмитро ДИБЧЕНКО.
  Мета зазначеного заходу - підвищення рівня знань учасників професійного навчання щодо основних засад державної політики у сфері розвитку туризму, а також умінь щодо реалізації стратегічних завдань розвитку туристичної індустрії на місцевому рівні.
  Заняття зі слухачами проводять фахівці управління з питань туризму і курортів Миколаївської облдержадміністрації; департаменту економічного розвитку Миколаївської міської ради; громадської організації «Агенція місцевого розвитку «Громада можливостей».

Додати до закладок | 9-12-2021, 16:12

   На виконання доручення керівника апарату Миколаївської облдержадміністрації від 26.11.2021 № 7088/05-74/3-21 щодо забезпечення виконання Індивідуальних програм професійного розвитку державних службовців 07-08 грудня п.р. Миколаївським регіональним центром підвищення кваліфікації з використанням програмного додатка зум було проведено навчання за загальною короткостроковою програмою "Ділова українська мова в публічному управлінні” за участі державних службовців категорій "Б” та "В” Миколаївської області.

  Мета зазначеного заходу - вдосконалення рівня володіння діловою українською мовою та розвиток умінь і навичок складання ділових паперів різних типів; ознайомлення з основними змінами в «Українському правописі» редакції 2019 року й особливостями усного й писемного ділового мовлення в діяльності державних службовців.

   Заняття зі слухачами проведено кандидатом педагогічних наук, доцентом кафедри права та соціальних технологій Миколаївського інституту розвитку людини ЗВО «Університет «Україна».

 


Додати до закладок | 25-11-2021, 16:31
24 листопада п.р. у Національному агентстві України з питань державної служби відбулось нагородження переможців конкурсу кращих практик впровадження освітніх інновацій у системі професійного навчання публічних посадовців. Миколаївський регіональний центр підвищення кваліфікації посів ІІ місце у цьому конкурсі за розробку освітнього проєкту "Лабораторія цифрового навчання”, який поєднує впровадження нових підходів у дистанційному навчанні та цифровій освіті посадовців. Впровадження освітньої інновації Центром стало можливим за фінансової підтримки Миколаївської облдержадміністрації. Нагороду отримав директор Центру Дмитро ДИБЧЕНКО. 

Додати до закладок | 25-11-2021, 16:29
  24 листопада п.р. Миколаївським регіональним центром підвищення кваліфікації з використанням програмного додатка зум було розпочато навчання за спеціальною короткостроковою програмою "Організація роботи з питань зайнятості  та розвитку соціального діалогу” за участі державних службовців категорії "В” управлінь соціального захисту населення райдержадміністрацій, посадових осіб місцевого самоврядування  VI-VII категорій посад.
  У відкритті навчання взяли участь директор департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації - Оксана ЄЛЬЧІЄВА та директор Миколаївського регіонального центру підвищення кваліфікації – Дмитро ДИБЧЕНКО.
  Мета зазначеного заходу - підвищення рівня знань і умінь розроблення та виконання територіальних програм зайнятості населення, повідомної реєстрації колективних договорів, що має сприяти соціальному захисту безробітних та працівників.
  Заняття зі слухачами проводять провідні фахівці департаменту соціального захисту населення Миколаївської облдержадміністрації; відділення Національної служби посередництва і примирення в Миколаївській області; Головного управління Пенсійного фонду України в Миколаївській області; управління Держпраці у Миколаївській області; Миколаївської обласної ради профспілок та викладачі Чорноморського національного університету імені Петра Могили.

Додати до закладок | 23-11-2021, 16:28
  22 листопада п.р. Центром з використанням програмного додатка зум було розпочато навчання за спеціальною короткостроковою програмою «Реалізація гендерного підходу в публічному управлінні» за участю державних службовців категорій "Б”, "В”, посадових осіб місцевого самоврядування VI-VII категорій посад, депутатів місцевих рад.
  У відкритті навчання взяв участь директор Миколаївського регіонального центру підвищення кваліфікації – Дмитро ДИБЧЕНКО.
  Мета зазначеного заходу - розвиток політичної, правової, економічної, соціальної, культурної грамотності публічних службовців у питаннях, пов’язаних з гендерною політикою в Україні. 
  Заняття зі слухачами проводить кандидат політичних наук, голова Миколаївської обласної організації осіб з інвалідністю, позаштатний викладач Центру.

Додати до закладок | 23-11-2021, 16:27
  22 листопада п.р. Миколаївським регіональним центром підвищення кваліфікації з використанням програмного додатка зум було розпочато навчання за спеціальною короткостроковою програмою «Діяльність старости в територіальній громаді» за участю старост в територіальних громадах Миколаївської області.
  У відкритті навчання взяв участь директор Миколаївського регіонального центру підвищення кваліфікації – Дмитро ДИБЧЕНКО.
  Мета зазначеного заходу - підвищення професійності в діяльності старост в територіальних громадах, покращення ефективності у представництві та відстоюванні інтересів мешканців свого старостинського округу, сприяння покращенню надання публічних послуг, формування комфортного середовища проживання в громаді.
  Заняття проводить кандидат юридичних наук, доцент кафедри конституційного та адміністративного права і процесу Чорноморського національного університету імені Петра Могили,  позаштатний викладач Центру.

Додати до закладок | 17-11-2021, 16:25
  16 листопада п.р. Центром з використанням програмного додатка зум було розпочато навчання за загальною короткостроковою програмою «Культура ділового мовлення як інструмент кар’єрного зростання» за участю державних службовців категорій "Б” та "В” Головного управління Державної казначейської служби України у Миколаївській області.
  У відкритті навчання взяв участь директор Миколаївського регіонального центру підвищення кваліфікації – Дмитро ДИБЧЕНКО.
  Мета зазначеного заходу - удосконалення мовленнєвої культури публічного службовця як чинника успішної професійної комунікації та невід’ємного складника його позитивного іміджу; сприяння становленню активної позиції публічних службовців щодо реалізації навичок мовленнєвої культури в професійній діяльності; формування/зміцнювання внутрішньої мотивації до підвищення культури ділового мовлення.
  Заняття зі слухачами проводить кандидат педагогічних наук, доцент кафедри права та соціальних технологій Миколаївського інституту розвитку людини ЗВО «Університет «Україна».

(0512)
47 41 87