Додати до закладок | 15-12-2017, 09:25
15 грудня п.р. відповідно до договору між Миколаївським обласним центром перепідготовки та підвищення кваліфікації та Регіональним відділенням Фонду державного майна України по Миколаївській області відбулося навчання за програмою тематичного короткотермінового семінару «Конфлікти і стреси в управлінській діяльності». Участь у навчанні взяли державні службовці Регіонального відділення Фонду державного майна України по Миколаївській області.

Додати до закладок | 14-12-2017, 09:23
14 грудня п.р. Миколаївським обласним центром перепідготовки та підвищення кваліфікації було проведено тематичний постійно діючий семінар «Управління персоналом на державній службі: суть, функції, методи, практика». Участь у семінарі взяли державні службовці, які відповідають за питання управління персоналом в апаратах райдержадміністрацій.

Додати до закладок | 13-12-2017, 09:21
13 грудня п.р. відповідно до договору між Миколаївським обласним центром перепідготовки та підвищення кваліфікації та Регіональним відділенням Фонду державного майна України по Миколаївській області відбулося навчання за програмою тематичного короткотермінового семінару - тренінгу «Економіка і соціум Миколаївської області через 20 років (2037 рік)». Участь у навчанні взяли державні службовці Регіонального відділення Фонду державного майна України по Миколаївській області.

Додати до закладок | 13-12-2017, 09:19
13 грудня п.р. відповідно до договору між Миколаївським обласним центром перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій та Управлінням Державної міграційної служби у Миколаївській області відбулося навчання за програмою тематичного короткотермінового семінару «Управління конфліктами і стресами на публічній службі». Участь у навчанні взяли працівники Управління Державної міграційної служби у Миколаївській області.

Додати до закладок | 12-12-2017, 09:16
12 грудня п.р. Миколаївським обласним центром перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій було проведене виїзне навчання за програмою тематичного короткотермінового семінару «Адміністративні послуги та порядок їх надання в органах місцевого самоврядування» на базі Снігурівської районної ради. Участь у семінарі взяли посадові особи місцевого самоврядування Снігурівського району.

Додати до закладок | 8-12-2017, 10:32
З 4 по 10 грудня 2017 року в Україні проводиться Всеукраїнський тиждень права.


Проведення тижня права має на меті підвищити рівень правової культури населення, а також поінформованість громадян щодо їхніх конституційних прав та обов'язків, можливостей їх реалізації та захисту.

Додати до закладок | 4-12-2017, 10:15
04 грудня п.р. згідно з договором між Миколаївським обласним центром перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій та Головним управлінням Держгеокадастру у Миколаївській області розпочато навчання за професійною програмою підвищення кваліфікації. Участь у навчанні візьмуть державні службовці Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області.

Додати до закладок | 29-11-2017, 10:13
29 листопада п.р. Миколаївським обласним центром перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій спільно з Державною архітектурно-будівельною інспекцією України відбулося навчання за програмою тематичного короткотермінового семінару «Законодавство у сфері запобігання та протидії проявам корупції. Конфлікт інтересів під час проходження публічної служби». Участь у семінарі прийняли державні службовці – працівники управління Державної архітектурно-будівельної інспекції у Миколаївській області.

Додати до закладок | 28-11-2017, 10:11
28 листопада п.р. Миколаївським обласним центром перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій було проведене виїзне навчання за програмою тематичного короткотермінового семінару «Адміністративні послуги та порядок їх надання в органах місцевого самоврядування» на базі Врадіївської районної ради. Участь у семінарі взяли посадові особи місцевого самоврядування Врадіївського району.

(0512)
47 41 87