~ Миколаївський регіональний
центр підвищення кваліфікації ~


Додати до закладок | 8-02-2023, 11:26

В разі, якщо слухач не встиг, або не мав змоги з власних обставин після закінчення навчання роздрукувати та завантажити свій електронний сертифікат про підвищення кваліфікації, слухачем або службою управління персоналом заповнюється запит на отримання публічної інформації згідно законодавства про повторне надсилання сертифікату.

Публічна інформація, створена в процесі діяльності Центру, надається у відповідь на запит на отримання публічної інформації. Запит на інформацію має містити:

1. ім'я (найменування) запитувача, поштову адресу або адресу електронної пошти, а також номер засобу зв'язку, якщо такий є;

2. загальний опис інформації або вид, назву, реквізити чи зміст документа, щодо якого зроблено запит, якщо запитувачу це відомо;

3. підпис і дату за умови подання запиту в письмовій формі.

 


Додати до закладок | 6-02-2023, 11:13

Для вчасного отримання та генерації електронного сертифікату за результатами підвищення кваліфікації за професійними (сертифікатними) та короткостроковими програмами (за умови їх успішного виконання), учаснику навчання треба зробити наступні кроки:

- увійти в електронну поштову скриньку, вказану при реєстрації;

- завантажити на свій пристрій три прикріплені файли до листа від Миколаївського регіонального центру підвищення кваліфікації:

  • номер_дата.zip — це файл з архівами сертифікатів;

  • номер_дата.p7s — це файл самого підпису;

  • номер_дата_Validation_Report.pdf - це файл протоколу створення та перевірки кваліфікованого та удосконаленого електронного підпису;

- розархівувати файл дата.zip

- роздрукувати файли ПІБ.pdf та номер_дата_Validation_Report.pdf

- зберігати три електронних попередньо завантажених файли на своєму пристрої — вони є оригіналами електронних документів про підвищення кваліфікації.


Додати до закладок | 6-02-2023, 11:12

Для перевірки ЕП на електронному сертифікаті про підвищення кваліфікації (за умови його успішного отримання), учаснику навчання треба зробити наступні кроки:

- увійти в електронну поштову скриньку, вказану при реєстрації;

- завантажити на свій пристрій прикріплений файл до листа від Миколаївського регіонального центру підвищення кваліфікації, з розширенням .p7s;

- на сайті "Перевірка підпису на документі - Підписання документа - Дія” обрати файл з розширеннями .p7s на своєму носієві та натиснути "Перевірити”;

- натиснути "Завантажити квитанцію".


Додати до закладок | 2-02-2023, 10:48
Натисніть на питання яке вас цікавить.

1. Я зареєструвався(лася)/мене зареєстрували на курси підвищення кваліфікації за дистанційною формою навчання. Що мені далі робити?


За день/в день проведення навчання у дистанційному форматі, відповідно до графіку, на вашу пошту, що вказана при реєстрації, має надійти лист із доступами до конференції й розкладом занять. Під’єднайтеся до конференції, в день проведення, за вказаним ідентифікатором та паролем у листі. Час початку навчання вказано у розкладі занять.

2. На етапі планування графіка на наступний рік відповідальні в службі управління персоналом не встигли вчасно зареєструвати державних службовців, посадових осіб місцевого самоврядування на курси підвищення кваліфікації за дистанційною формою. Що робити?


Надіслати на електронну адресу Центру (mcpk.mk@ukr.net) клопотання з проханням про додаткове зарахування державних службовців, посадових осіб місцевого самоврядування на навчання.

3. Не отримав(ла) лист із доступами до конференції й розкладом занять. Що робити?


Якщо в пошті немає листа підтвердження, потрібно перевірити папку «Спам». В разі відсутності і в данній папці потрібно зателефонувати за номером (0512) 474187, озвучтити назву і заплановану дату проведення навчання на яке реєструвалися.

4. Чому я не отримала / отримав сертифікат? Я брав участь в онлайн-заняттях, але з поважних причин не міг виконати завдання в повному обсязі.


Відповідно до наказів Миколаївського регіонального центру підвищення кваліфікації документи про підвищення кваліфікації видаються здобувачам освіти за умови успішного виконання програми підвищення кваліфікації в обсязі не менше 75 %.

5. Як перевірити електронну адресу, яку вказали при реєстрації?


Зверніться, будь ласка, до куратора навчання, який має доступ до списків реєстрації. Телефон куратора вказано в розкладі занять, який надходить на електронну пошту вказану при реєстрації за день/в день проведення навчання.

6. Не отримали документ про підвищення кваліфікації на електронну пошту.


Електронні сертифікати доступні за посиланням, яке надійшло на вашу поштову скриньку, яку вказано при реєстрації, після успішного проходження навчання.

7. Хочу скасувати реєстрацію на навчання.


Зателефонуйте, будь ласка, за номером (0512) 474187, озвучте назву і заплановану дату проведення навчання на яке реєструвалися.


(0512)
47 41 87